PREMIERA WALIZEK WITTCHEN SIGNATURE

    Data dodania: 30.04.2018r PREMIERA WALIZEK WITTCHEN SIGNATURE

    Od teraz monogramy WITTCHEN podziwiamy nie tylko na torebkach, portfelach czy etui. Kolekcja Signature poszerza swoją ofertę o bagaż. Poznajcie walizki i kosmetyczki z linii WITTCHEN Signature!

    WALIZKI I KOSMETYCZKI WITTCHEN SIGNATURE

    Monogramy złożone z wszystkich elementów logotypu marki WITTCHEN: herb z inicjałami Jędrzeja Rafała Wittchena (twórcy i prezesa marki), broniące go lwy, korona oraz „W” (pierwsza litera nazwy firmy) przyozdobiły walizki i kosmetyczki WITTCHEN. W ofercie pojawiły się połyskujące białe, czarne i czerwone modele wykończone czarnymi elementami, a monogramy zaproponowano odpowiednio w odcieniach srebrnym, złotym i czarnym.

    kolekcja Signature

    Twarde walizki z limitowanej edycji bagażu zostały wykonane z niezwykle odpornego na uszkodzenia policarbonu z dodatkiem ABS-u. Proponowane modele w wersji małej (kabinowej), średniej i dużej posiadają cztery łożyskowane kółka ułatwiające manewrowanie, wysuwany uchwyt i dodatkową rączkę oraz zabezpieczenie w postaci zamka szyfrowego uniemożliwiającego osobom niepożądanym dostęp do wnętrza, a w środku komorę z elastycznymi pasami zabezpieczającymi ubrania przed przemieszczaniem oraz kieszeń i komorę zamykane na suwak.

    kolekcja Signature

    Z kolei uzupełniające linię twarde kosmetyczki z policarbonu i ABS-u wyposażone są w gumowy uchwyt z funkcją powrotu, który ułatwia przenoszenie. Dodatkowy elastyczny pasek umożliwia przewożenie kosmetyczki na rączce od walizki. Wewnątrz znajdują się komora główna z elastycznymi pasami zabezpieczającymi rzeczy przed przemieszczaniem, przegroda zamykana na suwak i trzy kieszonki na drobiazgi. Do każdego modelu dołączony jest odpinany, regulowany pasek.

    kolekcja Signature

    Nowoczesny design + najwyższej jakości materiały = podróżowanie na miarę naszych czasów. Przekonajcie się sami poznając całą linię w naszym esklepie!

    Więcej o kolekcji WITTCHEN Signature przeczytacie na naszym blogu TUTAJ!

    Zamknij
    Porównaj produkty ()