Jesień to świetna pora na krótki, a nawet dłuższy wyjazd. Po sezonie noclegi są tańsze, atrakcje nie tak oblegane, a na ulicach, w kawiarniach i restauracjach nie ma tłumów. Jeśli i Ty planujesz złapać jeszcze ostatnie promienie słońca, być może zastanawiasz się, jaka walizka będzie najlepsza na wyjazd jesienią. Dowiesz się z tego poradnika.

Szczegóły

Nie trzeba jechać za granicę, żeby nacieszyć się widokiem fal, powygrzewać na plaży pełnej czystego piasku czy zjeść smacznie przyrządzoną rybę. Bałtyk jest doskonałym miejscem na wakacyjny wypoczynek 2021 – popularnym, ale wciąż nie dość poznanym. Zobacz nasze TOP 10 miejscowości nad morzem – również na wyjazd nad morze jesienią!

Szczegóły

Planowanie, jakie buty spakować do walizki czy wakacyjnej torby, czasem okazuje się trudne. Chcesz być gotowy na każdą okoliczność i świetnie wyglądać, a jednocześnie nie obciążyć nadmiernie walizki? Zastanawiasz się, jakie buty spakować na wakacje? Mamy dla Ciebie gotową strategię pakowania butów, dzięki której zawsze będziesz miał/miała w czym chodzić.

Szczegóły