Wielkie czarne promocje jeszcze się nie kończą! Jest taki piątek w roku, który nie tylko powraca, ale… trwa cały tydzień! Dłuższe akcje rabatowe pozwalają zastanowić się nad zakupem i przeanalizować najważniejsze zalety wybranego produktu. W końcu nie wszystkie decyzje muszą być spontaniczne! Wiedzą to poszukiwacze idealnej walizki podróżnej.

Szczegóły

W sezonie wakacyjnym – ale i poza nim – warto polować na niezliczone oferty i promocje na bilety lotnicze. By jeszcze bardziej ograniczyć koszty, wiele osób decyduje się lecieć tylko z bezpłatnym bagażem kabinowym. W ten sposób można przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze na pyszne lokalne jedzenie czy pamiątki! Ale jak spakować się w bagaż podręczny na każdą podróż? Oto sprawdzone triki!

Szczegóły

Zastanawiasz się, jaki jest kolor roku 2022? Dobra wiadomość: w tym sezonie w modzie królują wszystkie kolory tęczy, o ile są intensywne. Od pomarańczowych torebek po błękitne mokasyny czy  różowe klapki – w 2022 roku moda poprawia humor i elektryzuje kolorami. Zobacz najbardziej kolorowe walizki, buty, torebki i dodatki z letniej kolekcji WITTCHEN.

Szczegóły

Wpadły Ci w oko aluminiowe walizki? Nic dziwnego – niemal każdy wygląda z nimi jak agent do zadań specjalnych. Ale walizka aluminiowa to nie tylko stylowy look. Czy walizki wykonane z aluminium słusznie zostały okrzyknięte kultowymi? Ten artykuł pomoże Ci zdecydować, czy warto taką kupić.

Szczegóły

Jesień to świetna pora na krótki, a nawet dłuższy wyjazd. Po sezonie noclegi są tańsze, atrakcje nie tak oblegane, a na ulicach, w kawiarniach i restauracjach nie ma tłumów. Jeśli i Ty planujesz złapać jeszcze ostatnie promienie słońca, być może zastanawiasz się, jaka walizka będzie najlepsza na wyjazd jesienią. Dowiesz się z tego poradnika.

Szczegóły