Miło jest zaskoczyć pięknym prezentem świątecznym ukochaną żonę, mamę, siostrę czy inną kobietę, która odgrywa ważną rolę w Twoim życiu. Jeśli jednak wciąż nie masz pomysłu na świąteczny podarunek dla niej, dobra wiadomość. Przed Tobą gotowa lista 5 eleganckich dodatków idealnych na prezent pod choinkę dla niej.

Szczegóły

Jak najlepiej uczcić swoje urodziny? Tort, przyjęcie, balony? To też, ale w WITTCHEN na 30. urodziny chcieliśmy zrobić coś naprawdę wyjątkowego. Zorganizowaliśmy więc konkurs na projekt torebki marzeń. W konkursie mógł wziąć udział każdy, kto ma kartkę papieru i ołówek. Torebki uszyte według zwycięskiego projektu jako limitowana edycja znajdziesz już w salonach WITTCHEN i sklepie internetowym. Dowiedz się, jak powstawały!

Szczegóły

Ramoneska od lat uchodzi za klasyk, który powinien znaleźć się w każdej damskiej szafie. Chętnie noszą ją kobiety w każdym wieku i o różnych typach figury. Ciężko znaleźć osobę, która nie doceniłaby jej uniwersalnego charakteru i niezliczonych możliwości stylizacji. Z czym i jak nosić damską ramoneskę, by wyglądać dobrze? Sprawdź!

Szczegóły