Planowanie, jakie buty spakować do walizki czy wakacyjnej torby, czasem okazuje się trudne. Chcesz być gotowy na każdą okoliczność i świetnie wyglądać, a jednocześnie nie obciążyć nadmiernie walizki? Zastanawiasz się, jakie buty spakować na wakacje? Mamy dla Ciebie gotową strategię pakowania butów, dzięki której zawsze będziesz miał/miała w czym chodzić.

Szczegóły

Wreszcie możesz wyjść z domu – ale w co się ubrać? Jeśli w szafie masz głównie dresy i tenisówki, nie jesteś jedyna. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie, jakie sandały na lato 2021 są najmodniejsze. Sobotnie wyjście na lody, spotkanie z przyjaciółką (wreszcie twarzą w twarz!) czy nadmorskie wakacje – zobacz najmodniejsze sandały na każdą okazję.

Szczegóły

Jak najlepiej uczcić swoje urodziny? Tort, przyjęcie, balony? To też, ale w WITTCHEN na 30. urodziny chcieliśmy zrobić coś naprawdę wyjątkowego. Zorganizowaliśmy więc konkurs na projekt torebki marzeń. W konkursie mógł wziąć udział każdy, kto ma kartkę papieru i ołówek. Torebki uszyte według zwycięskiego projektu jako limitowana edycja znajdziesz już w salonach WITTCHEN i sklepie internetowym. Dowiedz się, jak powstawały!

Szczegóły

Ramoneska od lat uchodzi za klasyk, który powinien znaleźć się w każdej damskiej szafie. Chętnie noszą ją kobiety w każdym wieku i o różnych typach figury. Ciężko znaleźć osobę, która nie doceniłaby jej uniwersalnego charakteru i niezliczonych możliwości stylizacji. Z czym i jak nosić damską ramoneskę, by wyglądać dobrze? Sprawdź!

Szczegóły