Karmelowy, czekoladowy, kawowy, brunatny… Odcieni brązu jest wiele, ale łączy je jedno: są niezwykle na czasie. Jeśli do tej pory wahałaś się, czy brąz to dobry pomysł dla Ciebie, przychodzimy z odpowiedzią. Oczywiście! Rzecz w tym, by umiejętnie go nosić. Przed Tobą brązowe dodatki z nowej kolekcji, które Ci to ułatwią.

Szczegóły

Chłodne poranki i pierwsze żółte liście oznaczają jedno – nadchodzi jesień. Jedni wracają na uczelnię, inni witają kolejny sezon w pracy. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, na pewno przyda Ci kilka dodatków, które odświeżą Twój styl. Zobacz 4 modowe inspiracje i dowiedz się, co nosić jesienią 2022.

Szczegóły

Torebka kopertówka to nieodłączna towarzyszka eleganckiej sukienki na ważną okazję. W modzie, jak i w życiu, warto jednak przełamywać schematy. Stwórz ciekawy kontrast, nosząc kopertówkę do codziennych stylizacji, a zobaczysz, że Cię zaskoczy! Przed Tobą 4 gotowe sposoby na noszenie kopertówki na co dzień.

Szczegóły

Na wybiegach i ulicach zapanowała moda na skalę mikro. Miniaturyzacja nie ominęła też damskich torebek. Minitorebki są urocze, ale jak zmieścić w nich cokolwiek poza szminką? I jak taki maleńki dodatek wpasuje się w Twój tryb życia? Sprawdzamy dla Ciebie, co zmieści się do małej torebki, i przedstawiamy najciekawsze modele minitorebek z naszej oferty.

Szczegóły

Klapki damskie to podstawa letniej garderoby. Noś je na spacer po deptaku, na kawę (koniecznie z lodem) czy nawet na wesele. Doskonale nadają się jako obuwie numer jeden, które wsuwasz na stopy rano i zrzucasz dopiero wieczorem. Ale jakie klapki na lato wybrać spośród wielu dostępnych? Przed Tobą kilka modeli, w których lekkim krokiem przechodzisz letnie miesiące.

Szczegóły

Zastanawiasz się, jaki jest kolor roku 2022? Dobra wiadomość: w tym sezonie w modzie królują wszystkie kolory tęczy, o ile są intensywne. Od pomarańczowych torebek po błękitne mokasyny czy  różowe klapki – w 2022 roku moda poprawia humor i elektryzuje kolorami. Zobacz najbardziej kolorowe walizki, buty, torebki i dodatki z letniej kolekcji WITTCHEN.

Szczegóły

Masz już dosyć stylu basic i neutralnych barw? Dobrym pomysłem na urozmaicenie i ożywienie męskiego stroju jest kolorowe obuwie. A idealny czas na eksperymenty z kolorowymi butami to właśnie wiosna i lato. Dowiedz się, jak nosić kolorowe buty męskie, i zobacz najciekawsze modele z tego sezonu.

Szczegóły