Jest taki czas w roku, kiedy mamy szczególną ochotę na odrobinę błysku. Połyskliwe tkaniny, metalizowane czy lakierowane skóry, dodatek brokatu – nawet jeśli na co dzień nie jesteś ich wielbicielką, w okolicy świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku i karnawału z pewnością patrzysz na nie przychylnie. Zobacz nasz wybór błyszczących butów, torebek i dodatków na nadchodzący sezon.

Szczegóły

Wytrzymałość, precyzyjne wykonanie i dbałość o szczegóły – to wszystko składa się na wysoką jakość, którą charakteryzują się produkty marki WITTCHEN. Głównym materiałem służącym do produkcji torebek i butów dostępnych w naszej kolekcji jest skóra, a dokładniej – rodzaje skóry. Sprawdź, po czym można je rozpoznać i wybierz elegancką torebkę odpowiednią na wiele okazji!

Szczegóły

Wiosna i lato to idealny czas na długie spacery i wielogodzinne zwiedzanie ciekawych miejsc – nie tylko w najbliższej okolicy. Żeby czuć się komfortowo oraz mieć pod ręką wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, warto zamienić torebkę na funkcjonalny plecak. To także doskonały sposób na uzupełnienie codziennej garderoby zarówno u pań, jak i panów. Poniżej prezentujemy modne plecaki damskie i męskie, które będą świetnym dodatkiem do wiosenno-letnich zestawów.

Szczegóły