Planowanie, jakie buty spakować do walizki czy wakacyjnej torby, czasem okazuje się trudne. Chcesz być gotowy na każdą okoliczność i świetnie wyglądać, a jednocześnie nie obciążyć nadmiernie walizki? Zastanawiasz się, jakie buty spakować na wakacje? Mamy dla Ciebie gotową strategię pakowania butów, dzięki której zawsze będziesz miał/miała w czym chodzić.

Szczegóły

Wreszcie możesz wyjść z domu – ale w co się ubrać? Jeśli w szafie masz głównie dresy i tenisówki, nie jesteś jedyna. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie, jakie sandały na lato 2021 są najmodniejsze. Sobotnie wyjście na lody, spotkanie z przyjaciółką (wreszcie twarzą w twarz!) czy nadmorskie wakacje – zobacz najmodniejsze sandały na każdą okazję.

Szczegóły

Umiejętne łączenie obuwia z eleganckimi, biznesowymi ubraniami wymaga pewnej wiedzy i wyczucia. Jak dobierać buty do pracy? W tym wpisie znajdziesz wskazówki, na jakie obuwie zdecydować się do stroju biznesowego, oraz propozycje damskich butów do pracy i na co dzień.

Szczegóły

Brązowe buty, podobnie jak czarne, uchodzą za najbardziej uniwersalne. Nic więc dziwnego, że brązowe skórzane botki nosi się bardzo często zwłaszcza na wiosnę. Klasyczne botki na płaskiej podeszwie, kowbojki, modele na kilkucentymetrowym słupku – które wybrać? Poniżej 5 modnych modeli botków wraz z propozycjami stylizacji, które będą do nich pasować.

Szczegóły

Po zimie, którą wiele osób spędziło w czterech ścianach, marzymy o nieskrępowanej swobodzie. A żadne buty nie kojarzą się z wolnością bardziej niż kowbojki. W naszej wiosennej kolekcji znajdziesz wiele modeli tych butów w nowoczesnej, lekkiej interpretacji. Zobacz, jak nosić damskie kowbojki w 2021 roku – i nie tylko.

Szczegóły