Karmelowy, czekoladowy, kawowy, brunatny… Odcieni brązu jest wiele, ale łączy je jedno: są niezwykle na czasie. Jeśli do tej pory wahałaś się, czy brąz to dobry pomysł dla Ciebie, przychodzimy z odpowiedzią. Oczywiście! Rzecz w tym, by umiejętnie go nosić. Przed Tobą brązowe dodatki z nowej kolekcji, które Ci to ułatwią.

Szczegóły

Torebka kopertówka to nieodłączna towarzyszka eleganckiej sukienki na ważną okazję. W modzie, jak i w życiu, warto jednak przełamywać schematy. Stwórz ciekawy kontrast, nosząc kopertówkę do codziennych stylizacji, a zobaczysz, że Cię zaskoczy! Przed Tobą 4 gotowe sposoby na noszenie kopertówki na co dzień.

Szczegóły

Plecak do pracy powinien być w 100% funkcjonalny, by pomieścić laptop, dokumenty, lunch, butelkę z wodą i wiele innych przedmiotów, które nosisz ze sobą każdego dnia. Powinien także świetnie wyglądać, żeby podkreślać Twój styl. Jaki plecak wybrać? Zobacz przegląd męskich i damskich modeli i znajdź swój ideał.

Szczegóły

Kolejne dni grudnia mijają, a Ty nadal nie masz wszystkich prezentów. Co podarować komuś bliskiemu, gdy do Gwiazdki zostało mało czasu? Zamiast bonu podarunkowego lepiej wybierz elegancki i uniwersalny drobiazg, który ucieszy każdego. Oto najbardziej pożądane prezenty last minute!

Szczegóły