Walizki, plecaki i kosmetyczki – w co spakować się na krótki weekendowy wyjazd

    Data dodania: 14.05.2017 r. Walizki, plecaki i kosmetyczki – w co spakować się na krótki weekendowy wyjazd

    Pakowanie się na krótki wyjazd może być bardzo przyjemne. Sprawę ułatwiają różnego typu kuferki, kosmetyczki, plecaki i walizki podręczne wykonane z najwyższej jakości materiałów, które znajdziesz w bogatej ofercie WITTCHEN. Piesze zwiedzanie miasta lub spacery po górach uprzyjemni dobrze wyposażony kolorowy plecak. Na weekendowy wypad samolotem idealna będzie kabinowa walizka podróżna spełniająca wymogi bagażu podręcznego.

    Kuferek czy kosmetyczka – podróżne organizery

    Kuferek czy kosmetyczka – podróżne organizery

    Kompletując kosmetyki na wyjazd, najlepiej ograniczyć liczbę zabieranych ze sobą rzeczy, dzięki czemu waga bagażu będzie dużo mniejsza.

    Należy też pamiętać, by do samolotu (w przypadku wykupienia tylko bagażu podręcznego) zabierać jedynie buteleczki o maksymalnej pojemności 100 ml, które dodatkowo powinny być umieszczone w plastikowym, strunowym woreczku.

    Miękka kosmetyczka wykonana z wysokiej jakości cielęcej skóry lub wytrzymałego poliestru to doskonałe rozwiązanie dla podróżniczek i podróżników, którzy cenią sobie elegancję i wygodę. Tego typu akcesorium jest niezastąpione. Wszystkie niezbędne rzeczy są w jednym miejscu i zawsze pod ręką.

    System pomysłowo rozmieszczonych przegródek dodatkowo ułatwia odnajdywanie kosmetyków i pozwala zachować porządek w kosmetyczce. Kuferek o wzmacnianych ściankach to najlepsza opcja dla osób, którym zależy na bezpieczeństwie przewożonych kosmetyków.

    Twarda konstrukcja jest wyposażona w wewnętrzne zabezpieczenia oraz regulowany pas umożliwiający mocowanie na rączce walizki.

    Stylowa walizka podręczna i walizka podróżna - niezastąpione w czasie krótkich wypadów miejskich

    Stylowa walizka podręczna i walizka podróżna - niezastąpione w czasie krótkich wypadów miejskich

    Mała i poręczna walizka z miękkimi kółkami i wygodną do manewrowania rączką to idealny bagaż na weekendowy wyjazd. Znakomicie sprawdzi się w czasie trasy z lotniska do hotelu i jest łatwy w transporcie, gdy trzeba przejść kilkaset metrów brukowanymi uliczkami.

    Ciekawym pomysłem dla podróżników jest set walizek. Przystępna cena za komplet produktów w tej samej kolorystyce to rozwiązanie dla osób praktycznych i lubiących, gdy wszystko jest stylistycznie spójne oraz wykonane z materiałów najwyższej jakości.

    Kolekcja ABS-line to wyjątkowo trwałe walizki wyposażone w elastyczne pasy zabezpieczające zawartość przed przemieszczaniem.

    System zamykanych na suwak wewnętrznych kieszeni ułatwia organizację i sprawia, że nie trzeba już gorączkowo szukać najpotrzebniejszych rzeczy.

    Żywe i modne kolory oraz nowoczesny design to dodatkowy atut produktów marki WITTCHEN, która wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich osób uwielbiających podróżowanie – w tym również dzieci.

    Zamknij
    Porównaj produkty ()