Kolekcja WITTCHEN wiosna – lato 2021 już puka do drzwi. Mamy nadzieję, że Cię zachwyci. A teraz zapraszamy Cię za kulisy: do najnowszego wpisu na blogu, gdzie zdradzamy, co pojawi się w najnowszej kolekcji. Sprawdź, które trendy pasują do Ciebie!

Pierwsze nowości z wiosennej kolekcji już są. Zobacz jej najciekawsze wątki:

Wiosna – lato 2021 w WITTCHEN: surowa natura

Jedną z inspiracji kolekcji wiosna – lato 2021 była dla nas surowa natura, dlatego zobaczysz w niej pustynne odcienie beżu, rude brązy, kolor taupe. A sesję zdjęciową – której efekty poznasz już wkrótce – przeprowadziliśmy w dzikim krajobrazie wyspy Fuerteventura u wybrzeży Afryki. Kamienie, piasek i skąpa roślinność przystosowana do trudnych warunków doskonale pasują do naszego wyobrażenia współczesnego stylu.

 

Wiosna – lato 2021 w WITTCHEN: sportowy szyk

Wygoda to podstawa. W WITTCHEN sezon wiosna – lato 2021 przynosi dużo sportowego szyku: wygodnych, choć nie mniej przez to stylowych sneakersów, torebek nerek o sportowym rodowodzie, miękkich skórzanych plecaków. Takie dodatki pasują do trybu życia współczesnych kobiet i mężczyzn, bo celowo rozmywają granicę między outfitami domowymi a takimi na spotkanie czy do biura. W WITTCHEN sportowy szyk idzie w parze z najwyższą jakością materiałów i wykonania. Efekt? Codzienny komfort na najwyższym poziomie.

 

Wiosna – lato 2021 w WITTCHEN: indywidualizm

W WITTCHEN uważamy, że nikt nie powinien mówić Ci, jak wyglądać. Z uwagą obserwujemy współczesny indywidualizm w modzie, interpretując go – a jakże – na własny sposób. W naszej najnowszej kolekcji znajdziesz torebki, które możesz kształtować według własnego upodobania. Odepnij jedną z kilku saszetek przy torebce i wrzuć ją do środka jako kosmetyczkę; albo odepnij wszystkie i doczep do innej torebki jako brelok. Pasek z jednej torebki niech posłuży za ozdobę innej; do skórzanej nerki doczep gruby łańcuch i zyskaj elegancką torebkę na wyjścia. Pomysłów na noszenie jest tyle, ile tylko przyjdzie Ci do głowy.

 

Wiosna – lato 2021 w WITTCHEN: swoboda w stylu western

Marzenia o wolności i nieskrępowanym ruchu znajdują wyraz w ubraniach. W naszej wiosenno-letniej kolekcji znajdziesz buty, które od lat są kwintesencją swobody: kowbojki. Dawniej noszone przez pierwszych osadników na Dzikim Zachodzie, dziś możesz cieszyć się ich lekką, miejską wersją. Te w wiosenno-letniej kolekcji WITTCHEN są uszyte ze skór zamszowych i uzupełnione delikatnymi haftami i ażurowymi zdobieniami. Ale nawet we współczesnym wydaniu przywołują na myśl swobodę w stylu western.

 

Wiosna – lato 2021 w WITTCHEN: geometryczne kształty

W naszej nowej kolekcji znajdziesz też torebki i dodatki o geometrycznych kształtach. Na przykład torebki pudełkowe z szerokimi paskami zwracają uwagę pozorną prostotą i niebywałym szykiem. Z kolei okrągłe torebki o kroju toczka są jak kropka koloru. Wreszcie prostokątne shopperki to klasyk, który pokazujemy w odświeżonej wersji. Czyste linie geometrycznych dodatków wspaniale eksponują zdecydowane kolory: karminowe czerwienie, żółcienie czy błękity, choć nie brak także klasycznych beżów i czerni.

 

Jednym słowem, wiosna i lato w WITTCHEN to surowa natura, sportowy szyk, indywidualizm, swoboda w stylu western i geometryczne kształty. Już wkrótce zobaczysz, jak nasze nowości prezentują się na kadrach z Fuerteventury. A teraz zajrzyj do sklepu i przejrzyj pierwsze torebki, buty i kurtki z kolekcji wiosna – lato 2021.

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Obserwuj nas na Instagramie!