WITTCHEN najbardziej PRESTIŻOWĄ MARKĄ w rankingu NAJCENNIEJSZYCH POLSKICH MAREK

    Data dodania: 06.03.2018r. Czerwona torebka – jak nosić?

    WITTCHEN to numer 1. w kategorii „PRESTIŻ” rankingu opublikowanego przez dziennik Rzeczpospolita. Wyróżnienie w rankingu „Najcenniejsze Polskie Marki” potwierdza i umacnia pozycję WITTCHEN jako lidera w branży mody na polskim rynku.

    W opublikowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek podsumowującym 2017 rok w polskim biznesie, WITTCHEN, podobnie jak w zeszłym roku, zajmuje kluczowe pozycje w najważniejszych badanych kategoriach.

    Prestiż to, zgodnie z badaniem, wskaźnik pokazujący relatywne oceny użytkowników prestiżu marek w danej kategorii. WITTCHEN został numerem 1. rankingu „PRESTIŻ”, otrzymując tym samym ocenę 18,75 (przy maksymalnej ilości punktów - 20).

    „Szczególnie cieszy nas 1. miejsce w rankingu Prestiż, które odzwierciedla renomę i uznanie w oczach naszych Klientów. Wysokie lokaty i jednocześnie awanse względem zeszłego roku w rankingu „Najcenniejszych Polskich Marek” to potwierdzenie naszego nieustannego rozwoju i dążenia do perfekcji w tworzeniu ekskluzywnej polskiej marki” - podsumował ranking „Rzeczpospolitej” Jędrzej Wittchen, Twórca i Prezes WITTCHEN.

    POSTRZEGANA JAKOŚĆ

    Wskaźnik „postrzegana jakość” pokazuje relatywne oceny użytkowników postrzeganej jakości marek, ich doskonałości i wyższości. Ranking „Postrzegana Jakość” uplasował WITTCHEN na 4. miejscu. Należy jednocześnie zauważyć, że WITTCHEN w tym zestawieniu był jedyną firmą z branży modowej w pierwszej dziesiątce.

    NAJCENNIEJSZE POLSKIE MARKI – ODZIEŻ I OBUWIE

    Analizując wartość marki poprzez ich kategorie, marka WITTCHEN w rankingu „Najcenniejsze Polskie Marki – Odzież i Obuwie” może się pochwalić 7. pozycją. Jednocześnie, WITTCHEN zajmuje 4. miejsce w TOP5 najsilniejszych marek w tej kategorii.

    SIŁA MARKI

    Badania Kantar Millward Brown na zlecenie „Rzeczpospolitej” wykazują siłę marki na podstawie następujących czynników: pozycji rynkowej, relacji z klientami, postrzegania marki oraz rynku. W rankingu „Siła Marki 2017” WITTCHEN znalazł się na 53. pozycji.

    Ranking „Najcenniejsze Polskie Marki” to zestawienie marek według ich wartości. WITTCHEN uplasował się na 124. lokacie w generalnej tabeli. To awans względem poprzedniego roku, w którym zajął 195. miejsce. Zmiana wartości marki porównując rok 2016 do 2015 to wzrost na poziomie 71%.

    Czternasta już edycja rankingu „Najcenniejsze Polskie Marki” przygotowana przez redakcję „Rzeczpospolita” pokazuje jak co roku zmienia się wartość marek działających na polskim rynku, pozwalając przeanalizować jakie działania podejmowane przez firmy w ciągu całego roku na polu handlowym, finansowym czy reklamowym powodują realne wzrosty w ogólnej wartości marki i budowaniu jej świadomości wśród konsumentów.

    Zamknij
    Porównaj produkty ()