WITTCHEN Signature wiosna lato 2018

    …czyli najgorętsze trendy sezonu sygnowane monogramem marki.

    Data dodania: 12.03.2018r WITTCHEN Signature wiosna lato 2018

    Linia Signature od WITTCHEN

    Premiera linii WITTCHEN Signature odbyła się w 2012 roku. Cechą charakterystyczną ekskluzywnej kolekcji są monogramy złożone z wszystkich elementów logotypu marki: herb z inicjałami Jędrzeja Rafała Wittchena (Twórcy i Prezesa firmy), broniące go lwy, korona oraz „W”, czyli pierwsza litera nazwy firmy.

    Linia dedykowana kobietom prawie sześć lat cieszy się wyjątkowym uznaniem najbardziej wymagających klientek, dlatego na stałe wpisała się w ofertę marki i co sezon możemy śledzić jej kolejne odsłony. Debiut Signature w 2012 roku zdominowała paleta brązów, torebki wykonywane były z cielęcej skóry o matowej fakturze, a monogramy pojawiały się głównie na środkowej części torebek.

    Ewolucja kolekcji Signature na przestrzeni lat zaowocowała kolejnymi modelami dodatków, zmianą faktury skóry, a także innym rozmieszczeniem monogramów. Obecnie WITTCHEN Signature to torebki, portfele, etui na dokumenty i długopisy oraz torby na laptopa. Obok skóry licowej, mocno zaznacza swą obecność wyjątkowo odporna skóra lakierowana, monogramy występują prawie na całej powierzchni projektów, a paleta kolorów coraz częściej poszerzana jest o mocne, wyraziste odcienie, jak czerwony, zielony, żółty czy różowy.

    Za projekt monogramów linii Signature odpowiada Małgorzata Growińska, dyrektor artystyczna WITTCHEN.

    Czerwone etui na dokumenty Srebrny portfel
    Torba na laptopa Torba na laptopa

    Źródło: Torba na laptopa

    Torebki WITTCHEN Signature – kolekcja wiosna lato 2018

    Ponieważ hasłem przewodnim kolekcji WITTCHEN na sezon wiosna lato 2018 jest „kolorowy twister”, motywu tego nie mogło zabraknąć również w linii Signature. Eksperymenty z kolorem i kształtem zaowocowały reinterpretacją najgorętszych trendów sezonu i focusem na torebki. Początek tego roku będzie obfitował w soczyste barwy i super modne fasony.

    Różowa torebka

    Źródło: Różowa torebka

    Pojawiły się odświeżone wersje torebek typu shopper: sztywna i niezwykle szykowna w odcieniu wibrującego różu lub bardziej elastyczna w kolorze żółtej limonki. Wyjątkowe trio tworzą trzy okrągłe torebki (must-have sezonu!), które występują w kolorach ciemnogranatowym, limonkowym oraz różowym. Wisienką na torcie są kuferki nawiązujące do stylu retro. Zarówno okrągłe modele, jak i kuferki można nosić „do ręki” oraz na ramię dzięki dopinanemu paskowi.

    Kuferki Kuferki

    Źródło: Kuferki

    Dodatkowym walorem wszystkich torebek są również stylowe i jednocześnie praktyczne metalowe nóżki w podstawie, a także przywiązywane rzemyki zakończone grafitową ozdobą w formie metalowej zawieszki z tłoczonymi mandalą – symbolem harmonii i doskonałości oraz logotypem marki WITTCHEN.

    Okrągłe torebki

    Źródło: Okrągłe torebki

    Wybierzcie swoich faworytów: który model z nowej kolekcji Signature od WITTCHEN widziałybyście w swojej garderobie?

    Zamknij
    Porównaj produkty ()