219 Wittchen Wittchen Etui https://static.wittchen.com/zdjecia/etui-na-klucze-3075-39-2-099-3/lightbox_1000x935/57a0b8dd95a1a.jpg
    4.1 ( 7 opinii)

    Etui na klucze

    Kod produktu: 39-2-099-1

    Etui na klucze z kolekcji Da Vinci. Bardzo starannie i estetycznie, ręcznie wykonane z najwyższej jakości skóry cielęcej. Logo - inicjały ozdobione tarczą w kolorze złotym na wytłoczonym herbie. Etui na klucze to propozycja dla osób ceniących sobie jakość, niezawodność, funkcjonalność oraz proste rozwiązania. Dzięki etui klucze będą zawsze w idealnym porządku. Zapakowane jest w ekskluzywne opakowanie - sygnowane logo WITTCHEN.

    Wewnątrz:

    • 6 karabińczyków na klucze;
    • 2 kieszenie.

    Informacje dodatkowe

    Ocena produktu: 4.1 / 5.0
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia Opineo
    Bardzo dziekuje za szybkie zrealizowanie zamowienia. Zakupiony produkt jest bardzo ladny i zapakowany w gustowny futeral i sciereczke chroniaca.
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia Opineo
    Wybralam Wasza firme poniewaz od lat zaopatruje sie w Wasze produkty i jestem z nich bardzo zadowolona. Jestem w posiadaniu etui do kluczy od 13 lat i nadal wyglada swietnie. Dlatego tez zdezydowolam sie na kupno takiego prezentu
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia Opineo
    Towar bardzo dobrej jakości.Wykonanie bardzo dokładne.
    0.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia Opineo
    Klientem sklepu Wittchen jestem od wielu lat. Z przykrością muszę jednak stwierdzić, że tym razem na kupionym produkcie bardzo się zawiodłem. Etui na klucze zaczęło się psuć już drugiego dnia po zakupie. Odpadł karabinek (część, do której przypina się klucz, ułamał się). Zaznaczam, że chodzi o najwyższą serię -Da Vinci. Poprzednie etui też było z od Wittchena, sprawowało się świetnie przez 5 lat. Tym razem straszny spadek jakości. Mam wątpliwości, czy dalej ufać tej firmie. Spróbuję zareklamować, zobaczę jak się zachowają; chociaż cała sytuacja mi nie pasuje, nie po to kupowałem drogie etui z najwyższej serii by po chwili je reklamować.
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia Opineo
    Znakomity
    4.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia Opineo
    Wykonanie, materiał na bardzo wysokim poziomie.
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia Opineo
    Produkt perfekcyjny
    Zamknij
    Porównaj produkty ()