Brązowe/beżowe paski damskie

    Produktów na stronie: 10

    Kiedy warto zdecydować się na brązowe paski damskie?


    Utarła się opinia, że czarne dodatki do stroju, w tym paski damskie, są uniwersalne i zawsze można je założyć. Nie można jednak ograniczać swoich wyborów modowych tylko do koloru czarnego czy białego. Wiadomo, że wykorzystuje się je najczęściej, ale warto przełamać konwencję i wybrać paski w innym kolorze, na przykład brązowym. Jak je nosić?


    W zestawie z torebką i butami


    Można stworzyć ciekawą, przyciągającą wzrok stylizację, w której torebka damska, pasek do spodni czy spódnicy i buty damskie będą w tym samym kolorze. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby brązowe paski damskie i brązowe obuwie czy torebki dobrać do granatowej czy białej stylizacji. To zresztą niejedyne kolory, z którymi brąz się świetnie komponuje. Brązowe paski nosić można z niebieskimi, klasycznymi jeansami albo do tuniki w kolorze khaki.


    Jak kupować brązowe paski damskie?


    Jeśli jesteście, panie, zdecydowane wybrać brązowe paski damskie i bawić się konwencją przy ich noszeniu, zajrzyjcie na stronę sklepu internetowego WITTCHEN, gdzie znajduje się szeroki wybór m.in. skórzanych pasków damskich w różnym stylu, o różnej szerokości i długości.


    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()