Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Czarne paski damskie

    Produktów na stronie: 10

    Klasyka zawsze modna – czarne paski damskie

    br/>

    Czerń jest kolorem uniwersalnym, eleganckim, pasującym na każdą okazję. Jednocześnie czarne dodatki idealnie komponują się z większością kolorów. Sprawdźmy, z czym można zestawiać i jak wykorzystywać na co dzień czarne paski damskie.


    Czerń pasuje do wszystkiego


    Niezależnie, czy mamy torebki damskie w czarnym kolorze, czy czarne paski do spodni i spódnic, pasują one do wielu stylizacji i na wiele okazji. Bezdyskusyjnie czerń króluje w stylizacjach biznesowych, ale znaleźć ją można również w wersjach casualowych. Na co dzień czarne paski damskie panie mogą nosić do spodni – eleganckich i jeansowych, do spódnic, a także do płaszczy i sukienek. Właściwie nie ma ograniczeń co do tego, do jakich ubrań dobierzemy czarne paski damskie.


    Jaki pasek wybrać?


    W sklepie internetowym WITTCHEN dostępna jest szeroka paleta wszelkiego rodzaju pasków, zwłaszcza wytrzymałych i solidnych pasków ze skóry naturalnej. Zalicza się do nich czarne paski damskie różniące się od siebie szerokością, długością czy modelem klamry. Każda klientka dobierze taki pasek dla siebie, który będzie jej odpowiadał.


    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()