Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Szare/srebrne paski damskie

    Produktów na stronie: 1

    Dodatek w kolorze szarym – jak wpasować w stylizację szary pasek?


    Szarości są w modzie – nie ulega to wątpliwości. Zresztą trzeba oddać sprawiedliwość szarościom, nie są bowiem wcale nudne i nieciekawe. Mają wiele odcieni i pozwalają na budowanie ciekawych stylizacji z ich użyciem. Jak nosić m.in. szare paski damskie w codziennych i odświętnych stylizacjach?


    Na co dzień


    Szary jest kolorem, który pasuje niemal do każdego innego koloru. Należy uznać go za barwę neutralną, pozwalającą na dowolne kształtowanie stylizacyjnych kompozycji. Do spodni jeansowych i eleganckich, do sukienek i spódnic – szare paski damskie w praktyce pasują do wszystkiego. Takie same paski możemy dobrać, jeśli mamy płaszcze damskie w dowolnym kolorze. Pasek sprawi ponadto, że nasza figura nabierze pożądanych proporcji klepsydry.


    Jakie paski kupować?


    W zależności od tego, czy chcemy mieć pasek do codziennych stylizacji, czy do eleganckich kostiumów i kompletów z żakietem, wybierzemy nieco inny dodatek tego typu. Szare paski damskie nadają się do casualowych zestawień, ale już do eleganckich sukienek możemy wybrać metaliczny, srebrny pasek. W sklepie internetowym WITTCHEN znajdziemy obie propozycje i wiele więcej.


    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()