Szare/srebrne paski damskie

    Produktów na stronie: 3

    Dodatek w kolorze szarym – jak wpasować w stylizację szary pasek?


    Szarości są w modzie – nie ulega to wątpliwości. Zresztą trzeba oddać sprawiedliwość szarościom, nie są bowiem wcale nudne i nieciekawe. Mają wiele odcieni i pozwalają na budowanie ciekawych stylizacji z ich użyciem. Jak nosić m.in. szare paski damskie w codziennych i odświętnych stylizacjach?


    Na co dzień


    Szary jest kolorem, który pasuje niemal do każdego innego koloru. Należy uznać go za barwę neutralną, pozwalającą na dowolne kształtowanie stylizacyjnych kompozycji. Do spodni jeansowych i eleganckich, do sukienek i spódnic – szare paski damskie w praktyce pasują do wszystkiego. Takie same paski możemy dobrać, jeśli mamy płaszcze damskie w dowolnym kolorze. Pasek sprawi ponadto, że nasza figura nabierze pożądanych proporcji klepsydry.


    Jakie paski kupować?


    W zależności od tego, czy chcemy mieć pasek do codziennych stylizacji, czy do eleganckich kostiumów i kompletów z żakietem, wybierzemy nieco inny dodatek tego typu. Szare paski damskie nadają się do casualowych zestawień, ale już do eleganckich sukienek możemy wybrać metaliczny, srebrny pasek. W sklepie internetowym WITTCHEN znajdziemy obie propozycje i wiele więcej.


    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()