Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 28 grudnia 2020 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 28 grudnia 2020 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Botki i sztyblety damskie na koturnie

    Produktów na stronie: 4

    Koturny w butach damskich na jesień

    Buty na koturnie cieszą się popularnością wśród wielu kobiet, bez względu na to, jaki styl ubierania prezentują. Na jesień botki damskie na koturnie czy sztyblety z tego rodzaju obcasem mogą spełnić wymagania dotyczące wygody noszenia, jak i elegancji. Jak wybrać koturny, z których na pewno kobieta będzie zadowolona?

    Łatwiejsze do chodzenia

    Botki szpilki są estetyczne i bardzo seksowne, ale w takim obuwiu trzeba umieć chodzić, aby nie poruszać się w nim nieporadnie. Za to sztyblety damskie na koturnie na sezon jesienny i zimowy będą dobre dla tych kobiet, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z noszeniem wyższych butów. Zamiast obcasów można wybrać koturny i cieszyć się wygodą, ale jednocześnie móc wyszczuplić optycznie nogi i całą sylwetkę.

    Dopełnienie jesiennych stylizacji

    Płaszcze damskie jesienne w parze z wysokimi botkami, takimi jak botki damskie na koturnie, będą tworzyły spójną, kobiecą stylizację, w której będziemy mogły iść na spacer, do pracy czy na zakupy. Natomiast sztyblety damskie na koturnie dostępne między innymi w sklepie internetowym WITTCHEN można dobrać do mniej formalnych stylizacji – do kurtek puchowych i płaszczy tego samego typu.

    outlet
    Kod produktu: 89-D-907-1
    254,91 zł549,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()