Botki i sztyblety damskie na platformie

    Produktów na stronie: 4

    Platformy w butach jesiennych

    Nastolatki, młode kobiety i panie w kwiecie wieku – właściwie każda grupa kobiet może wybrać buty na platformie. To jeden z hitów tegorocznej jesieni i zimy. Botki damskie na platformie prezentują się znakomicie i dodają co najmniej kilka centymetrów wzrostu. Istnieje bardzo szeroki wybór obuwia damskiego na jesień i zimę tego typu, dlatego każda klientka może wybrać taki fason, który będzie jej najbardziej odpowiadał.

    Platforma – co to takiego?

    Mianem platformy nazywa się podwyższenie znajdujące się pod całą podeszwą buta. Dzięki temu buty mogą mieć bardzo wysokie obcasy, które jednak nie będą obciążać kobiecych stóp. Tylko z pozoru masywna platforma i gruby obcas nadają przyciężki charakter botkom. Dzięki połączeniu takich butów z odzieżą wierzchnią można uzyskać zadziwiająco dobre rezultaty. Wystarczy dobrać do nich np. płaszcz damski w kontrastowym kolorze, aby wszystko ze sobą doskonale współgrało.

    Klasyka gatunku

    Platformy w butach jesiennych od lat są wybierane przez kolejne pokolenia kobiet. Botki damskie na platformie, podobnie jak sztyblety damskie na platformie, nie wychodzą z mody. Buty dostępne m.in. w sklepie internetowym WITTCHEN różnią się fakturą, fasonem, kolorem czy designem.

    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()