Szanowni Klienci, salony WITTCHEN w centrach handlowych ponownie otwarte!
    Zapraszamy na zakupy oraz do korzystania z usługi Click&Collect.

    Szanowni Klienci, salony WITTCHEN w centrach
    handlowych ponownie otwarte! Zapraszamy na
    zakupy oraz do korzystania z usługi Click&Collect.

    Czółenka damskie - obcas 4 cm

    Produktów na stronie: 2
    Wyczyść filtry przybliżona wysokość obcasa (cm): 4

    Czółenka – co to za obuwie i kiedy wybrać niski obcas?

    Spośród różnych modeli klasyfikowanych do grupy obuwia damskiego na szczególną uwagę zasługują czółenka, które poza licznymi zaletami mają wiele wzorów i fasonów. Czółenka to buty ciekawe, uniwersalne w zastosowaniu, ale i często mylone z półbutami. Jak je rozpoznać?

    Czym są czółenka?

    Według przyjętej terminologii obuwniczej czółenka są butami damskimi, które nie wystają ponad kostkę, ale oplatają stopę. Konstrukcja czółenek może być całkowicie lub prawie zamknięta. Cechą charakterystyczną takich butów jest to, że nie są wiązane lub zapinane – wsuwa się je na stopę od góry. Dlatego też wygodnie się je nosi. Do grupy czółenek można zaliczyć klasyczne szpilki, jak i baleriny z materiału, a nawet tenisówki.

    Czółenka na obcasie

    Buty czółenka – obcas 4 cm to obuwie nadal bardzo wygodne, ale i eleganckie. Niski obcas sprawia, że noga kobiety może wizualnie być szczuplejsza, ale jednocześnie noszenie takich butów nie spowoduje zmęczenia, nawet po kilku godzinach. Czółenka – obcas 4 cm znajdziemy między innymi w ofercie sklepu internetowego WITTCHEN.

    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()