Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 28 grudnia 2020 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 28 grudnia 2020 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Szpilki damskie - białe

    Produktów na stronie: 2

    Białe szpilki – czy są modne?

    Obecnie kobiety nadal zadają sobie pytanie, czy białe buty są modne, mając na uwadze fakt, że jeszcze kilka lat temu białe kozaki były uznawane za kwintesencję kiczu, obawiają się butów w tym kolorze. Niepotrzebnie, role się odwróciły! Dzisiaj biel na obuwiu powróciła do łask i stała się synonimem nowoczesnych trendów w modzie wybiegowej, jak i ulicznej. Popularnością cieszą się białe botki, ale także białe szpilki, kozaki czy trampki. Jeżeli Twojej garderobie brakuje modowego sznytu lub powiewu świeżości i chcesz w prosty sposób przełamać stonowane ubrania, postaw na szpilki białe!

    Białe szpilki – stylizacje

    Jak nosić szpilki białe? Wbrew pozorom, stylizacja białych butów nie jest trudna. Wystarczy znać kilka sprawdzonych trików. Jednym z nich jest nieśmiertelne połączenie bieli z czernią. Jeżeli zakładasz białe szpilki, dobierz do nich czarno-białe ubrania oraz czarną torebkę. Wiele inspiracji znajdziesz na blogach ulubionych fashionistek. Hitem sezonu są także monochromatyczne total looki – noszę je Gigi Hadid, Olivia Palermo czy Kim Kardashian. Dlatego, jeżeli białe szpilki, to również białe ubrania oraz biała torebka. Pamiętaj jeszcze, że biel lubi klasyczny odcień denimu, więc zawsze doskonałym duetem na dół będą białe szpilki i niebieskie jeansy.

    outlet
    Kod produktu: 88-D-251-0
    254,91 zł499,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()