Żakiety damskie ze skóry ekologicznej

    Produktów na stronie: 1

    Dla kogo żakiety damskie ze skóry ekologicznej?

    Skóra ekologiczna na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od skóry naturalnej. Jednak jest tańsza, może występować w wielu kolorach i wzorach. Pochodzi z fabryk, gdzie w toku reakcji chemicznych powstaje materiał przypominający skórę odzwierzęcą. Wykorzystywany jest on w produkcji toreb, torebek i innych akcesoriów, jak paski czy portfele. Torebki damskie ze skóry ekologicznej to bardzo popularny produkt. Ze skóry tego typu są szyte także żakiety damskie. Dla kogo są przeznaczone?

    Stylizacje z klasą

    Tworzenie modnych stylizacji jest sztuką opanowaną przez stylistów, ale i my możemy się w nich zabawić. Bardzo popularnym elementem odzieży damskiej są w ostatnim czasie żakiety damskie ze skóry ekologicznej. Nadają się do noszenia na co dzień, na imprezy, ale i z powodzeniem można je nosić do pracy czy na spotkania biznesowe. Do wyboru w sklepie internetowym WITTCHEN są żakiety damskie wykonane ze skóry ekologicznej w różnych wzorach i fasonach. Można dopasować więc ich kolorystykę i typ do indywidualnych wymagań klientek.

    Komponowanie ubioru

    Z wykorzystaniem żakietów damskich ze skóry ekologicznej można stworzyć zachwycające zestawienia. Tak samo dobrze nosi się je z ołówkową, elegancką spódnicą, jak i z jeansami, w iście rockowym stylu.

    outlet
    Kod produktu: 80-09-908-9
    799,90 zł1 599,00 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()