Zamszowe listonoszki

    Produktów na stronie: 1

    Listonoszki zamszowe (zamszowe listonoszki)

    Nazwa torebek damskich „listonoszki” wywołuje naturalne skojarzenie z torbą przewieszaną przez ramię, z jakiej korzystają listonosze. Torba pracownika poczty ma rzeczywiście kilka elementów wspólnych z uniwersalną, klasyczną listonoszką. Obie są torbami na długim pasku, pozwalającym na przewieszenie przez ramię, a przynajmniej część modeli ma także klapę zewnętrzną zapinaną na metalową sprzączkę. Oryginalną stylistyką cechują się między innymi listonoszki zamszowe.

    Czym jest zamsz?

    Skóra naturalna, z której produkowane są torebki marki WITTCHEN dostępne w naszym e-sklepie, może być skórą licowaną – najpopularniejszą wśród klientek. W sklepie WITTCHEN dostępne są jednak także torebki wykonane z zamszu, czego przykładem są zamszowe listonoszki. Zamsz pochodzi od wyprawionej skóry zwierzęcej, pozbawionej części licowej. Jest miękki, chłonny, o krótkim włóknie w naturalnym kolorze – zamsz można też barwić. Torebki zamszowe cieszą się dużym uznaniem klientek, ponieważ są eleganckie, trwałe i przyjemne w dotyku.

    Do czego nosić listonoszki zamszowe?

    W zależności od wybranego modelu skórzanej listonoszki zamszowej można nosić taką torebkę do wielu różnych stylizacji. Większe listonoszki zamszowe mogą zastąpić wszelkie inne torebki damskie, także shopperki, choć będą oferowały mniejszą pojemność. Małe, foremne listonoszki zamszowe na łańcuchu świetnie komponują się z sukienkami i eleganckimi stylizacjami. Łączenie ze sobą różnych elementów garderoby jest sztuką, a dopasowanie do nich torebki wieńczy dzieło. Zamszowe listonoszki można nosić na zakupy, do pracy czy do szkoły. Dlatego mówi się, że mają uniwersalne zastosowanie.

    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()