Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 28 grudnia 2020 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 28 grudnia 2020 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Srebrne i szare krawaty i muszki męskie

    Produktów na stronie: 1

    Krawaty WITTCHEN z najwyższej półki


    Jeśli poszukujesz idealnego krawata, który byłby dopełnieniem eleganckiej stylizacji, koniecznie weź pod uwagę te z kolekcji WITTCHEN. Są to krawaty męskie najwyższej jakości, wykonane z jedwabiu, bawełny, wełny i kaszmiru, dedykowane wszystkim mężczyznom, którzy cenią elegancję i luksus, a przy tym przywiązują wagę do detali.


    Wzór na udaną stylizację


    Krawaty WITTCHEN nie tylko zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, ale również posiadają modne, a zarazem ponadczasowe wzory. Możesz więc zdecydować się na krawat męski w topowym, szarym lub srebrnym kolorze bądź też wybrać bardziej ekstrawagancki i wyrazisty odcień, na przykład czerwony. W naszej ofercie znajdziesz krawaty męskie w modną kratę, w skośne paski czy też przeróżne mikrowzory, dzięki którym ten elegancki dodatek jest bardziej oryginalny. Krawaty męskie WITTCHEN to ozdoba, która doskonale komponuje się z każdym rodzajem wyjściowego ubioru. Bądź na bieżąco i zobacz, co nosi się w tym sezonie!


    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()