Klapki i sandały męskie 45

    Produktów na stronie: 2

    Eleganckie czy sportowe – jakie sandały i klapki wybrać?


    Sandały budzą sprzeczne emocje u panów, wielu postrzega je negatywnie. Wszystko przez właściwy Polakom zwyczaj noszenia sandałów w parze ze skarpetami. To karygodne i nigdy nie powinniśmy w ten sposób robić. Na lato, rzecz jasna, panowie mogą i powinni wybrać takie obuwie męskie, które będzie dla nich wygodne i przewiewne. Sandały i klapki spełniają te założenia. Sprawdźmy, jaki wybór w kategorii sandały męskie rozmiar 45 przygotowano dla klientów.


    Elegancja na lato


    W wydaniu eleganckim sandały męskie 45 i klapki męskie 45 znajdziemy na stronach sklepu internetowego WITTCHEN. To obuwie, które idealnie pasuje do krótkich spodni, do kolan, jak i do materiałowych spodni długich, jakie nosi się w miejskich, casualowych i bardziej eleganckich zestawieniach. Co prawda takie buty to nie klasyczne półbuty noszone do garnituru, ale w wielu sytuacjach, zwłaszcza latem, można pokusić się o noszenie takiego obuwia. Warto podkreślić, że klapki męskie 45 i sandały w tym samym rozmiarze mają wkładkę o długości 31,3 cm.


    W sportowym stylu


    Kategorycznie nie powinno się nosić do stylizacji miejskich klapek basenowych czy sandałów dobrych na wycieczki piesze w górach. Już na pierwszy rzut oka takie buty nie nadają się do noszenia w parze z ubraniami w duchu miejskiej elegancji.


    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()