Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Sztyblety męskie 42

    Produktów na stronie: 6

    Kiedy warto zdecydować się na sztyblety męskie?


    Fason sztybletów jest bardzo popularny w zakresie obuwia męskiego, zwłaszcza na sezon jesienno-zimowy. To modne, ciekawe obuwie męskie lub obuwie damskie wzorowane na butach do jazdy konnej. Sztyblety pierwotnie miały po prostu zapewniać wygodę i prawidłowe ułożenie nogi w strzemieniu podczas jazdy. Dziś sztyblety to po prostu kolejny fason obuwia, który może konkurować między innymi z trzewikami.


    Dla kogo przeznaczone są sztyblety?


    Na wybiegach światowych domów mody sztyblety pojawiają się bardzo często – zarówno na pokazach damskich i męskich. Są to buty wyraziste w swoim kształcie, odznaczające się gumową częścią cholewki, dzięki której może ona dostosować się do kształtu nogi.


    Do czego nosić sztyblety


    Skórzane buty męskie takie jak sztyblety będą odpowiednie do stylizacji casualowych i eleganckich. Fajnie będą się prezentować w parze ze streetwearowymi zestawieniami. W sklepie internetowym WITTCHEN znajdziemy sztyblety w różnych rozmiarach. Na przykład sztyblety męskie 42 to obuwie z wkładką o długości 28,9 cm.


    outlet
    Kod produktu: 89-M-511-2
    249,90 zł499,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()