159.9 Wittchen Wittchen Portfele https://static.wittchen.com/zdjecia/portfel-damski-1-02-1-032-G9/lightbox_1000x935/5cc027a56b6d8.jpg
    4.8 ( 6 opinii)

    Portfel

    Kod produktu: 02-1-032-G3

    Mały portfel uniwersalny z kolekcji Tenero

    Wykonany z najwyższej jakości miękkiej skóry cielęcej, mały portfel to bardzo praktyczny i poręczny dodatek. Ponadto model zachwyca nasyconą kolorystyką w pięknych odcieniach turkusu i różu. Całość w oryginalny sposób dopełnia logo - metalowa blaszka z herbem WITTCHEN w kolorze starego złota.  

    • 2 kieszenie na banknoty;
    • miejsce na bilon zamykane na suwak;
    • 4 miejsca na karty kredytowe;
    • 4 kieszenie, w tym jedna przezroczysta;
    • zapakowany w ekskluzywne opakowanie sygnowane logo WITTCHEN;
    • wymiary: 9 cm x 11 cm.

    Informacje dodatkowe

    Ocena produktu: 4.8 / 5.0
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Dzień dobry. Produkt z łatwością zmieści się do torebki. Gorąco polecam
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Super jakość portfela! Ciężko było się tego spodziewać po cenie, ale teraz wiem, że w przypadku Wittchena to rzecz naturalna.
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Bardzo solidnie wykonany portfel. Firma Wittchen po raz kolejny stanęła na wysokości zadania. Bardzo pojemny portfel. Mimo ilości rzeczy do niego wkładanych, zachowuje on smukłość. Rozmiar portfela jest idealny. Serdecznie polecam również inne produkty Wittchena. Klasa! Portfel wygląda bardzo porządnie. Bardzo ładny kolor i prosta forma zdecydowanie na plus. Polecam.
    4.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Fajnie wykonany portfel. Miłe zaskoczenie za niewielką cenę. Na pewno kupię coś jeszcze z Wittchena. Nie ma problemu ze schowaniem wszystkich swoich kart. Portfel z łatwością mieści się w kieszeni. Nie odczuwam dyskomfortu nosząc go nawet w ciaśniejszych spodniach. Elegancki portfel. Do wszystkiego pasuje. Nadaje się on dla osób starszych i dla młodzieży.

    Zamknij
    Porównaj produkty ()