Dzień Zakochanych 2021 coraz bliżej! Szukasz pięknego prezentu na walentynki dla niej – żony, dziewczyny, narzeczonej? Nawet jeśli baloniki w kształcie serca, wielkie pluszaki czy pudełka czekoladek nie są w Waszym stylu, warto sprawić przyjemność bliskiej osobie. Oto 5 pomysłów na ponadczasowy podarunek dla kobiety. 

5 pomysłów na prezent na walentynki dla niej:

1. Portfel od serca

Damski portfel to prezent najklasyczniejszy z klasycznych. Z okazji Dnia Zakochanych możesz uczynić go wyjątkowym, wsuwając do niego Wasze wspólne zdjęcie czy list, który ją wzruszy. Wybierz portfel pasujący do stylu obdarowywanej, a ucieszy się nie tylko z samego prezentu, ale również z tego, że tak dobrze ją znasz.

 

2. Walizka na wspólne wyjazdy

Jedną z najbardziej romantycznych czynności, jakie można robić razem, jest planowanie podróży. Jako zapowiedź Waszych wspólnych wojaży – czy to dookoła świata, czy w miejsca bliskie, ale wciąż nieodkryte – podaruj jej walizkę. Taki prezent na walentynki dla żony czy dziewczyny odrobinę przybliży Was do wymarzonej wyprawy. A walizki WITTCHEN są znane nie tylko z wysokiej jakości wykonania, ale i z gustownego wzornictwa. Znajdziesz u nas wiele kobiecych modeli w pięknych kolorach, które spodobają się każdej estetce.

 

 

3. Zapach, żeby rozpieszczać wszystkie jej zmysły

Zastanawiasz się, co kupić na walentynki dziewczynie czy żonie? Jeśli Twoja partnerka lubi intrygująco pachnieć – a lubi to zdecydowana większość kobiet – ucieszy się z nowego zapachu. Wody perfumowane WITTCHEN powstają w Grasse, światowej stolicy perfumiarstwa, w jednej z najstarszych szkół tego fachu. Są dzięki temu trwałe i mają złożone, ujawniające głębię wonie, które łączy jedno: niezaprzeczalna kobiecość. To z pewnością trafiony pomysł na walentynkowy prezent dla ukochanej.

 

4. Mała śliczna torebka

To nic, że ma już kilka torebek – nowa skórzana torebka od Ciebie dostarczy jej wielkiej radości. Jeśli wybierzesz właściwą, masz szansę, by właśnie ona stała się jej ulubioną małą torebką. A musisz wiedzieć, że wiele kobiet właśnie małe torebki nosi najczęściej – Twój prezent będzie jej zatem towarzyszył każdego dnia. Czy to nie piękna perspektywa?

 

5. Dodatek ze szlachetnej tkaniny

Jedwab i wełna (zwłaszcza kaszmirowa) to naturalne włókna najwyższej jakości, które sprawiają przyjemność przy każdym dotyku i do tego świetnie znoszą upływ czasu. Jeśli szukasz walentynkowego prezentu z klasą, rozważ szal lub chustę z tych włókien. Nie tylko podarujesz ważnej dla siebie kobiecie piękny, ponadczasowy przedmiot; ale również symbolicznie otulisz ją w najlepsze, co może być.

 

Po więcej inspiracji zajrzyj na nasz profil na Pinterest.