Kolejne dni grudnia mijają, a Ty nadal nie masz wszystkich prezentów. Co podarować komuś bliskiemu, gdy do Gwiazdki zostało mało czasu? Zamiast bonu podarunkowego lepiej wybierz elegancki i uniwersalny drobiazg, który ucieszy każdego. Oto najbardziej pożądane prezenty last minute!

Szczegóły

Gwiazdka 2021 zbliża się wielkimi krokami, dlatego najwyższy czas pomyśleć o prezentach. Co podarować tacie, mężowi, koledze z pracy albo innemu mężczyźnie z Twojego otoczenia? Przygotowaliśmy listę 5 pomysłów na prezent dla mężczyzny pod choinkę, którą możesz się do woli inspirować.

Szczegóły

Miło jest zaskoczyć pięknym prezentem świątecznym ukochaną żonę, mamę, siostrę czy inną kobietę, która odgrywa ważną rolę w Twoim życiu. Jeśli jednak wciąż nie masz pomysłu na świąteczny podarunek dla niej, dobra wiadomość. Przed Tobą gotowa lista 5 eleganckich dodatków idealnych na prezent pod choinkę dla niej.

Szczegóły

Dobra wiadomość: w WITTCHEN świętujemy Black Week od 22 do 28 listopada, a rabaty otrzymuje dosłownie wszystko! Planujesz zaopatrzyć się w nowe buty? Czarrrne jak noc święto zakupów to doskonały moment na kupno kozaków, traperów czy botków zimowych, a także puchowej kurtki czy wełnianego płaszcza. Podpowiadamy, co wybrać!

Szczegóły