Modne sztyblety, wygodne baleriny, eleganckie szpilki – dziś wymarzone buty możesz z łatwością kupić przez internet. Co więcej, jak pokazują najnowsze badania, już ponad 70% internautów kupuje różnego rodzaju produkty w sklepach online. Jednak jak dobrać rozmiar buta, by pasował idealnie? Przeczytaj nasz poradnik.

Szczegóły

U progu zimy 2021 wiele kobiet rozgląda się za ciepłymi akcesoriami, żeby odświeżyć swój zimowy look. Być może i Ty szukasz nowej czapki albo beretu. Nakrycia głowy mają jednak tyle fasonów, że wybór bywa niełatwy. Cienka czy z pomponem? Beanie czy beret? Zobacz przegląd najciekawszych fasonów czapek i dowiedz się, jaka zimowa czapka będzie najlepsza właśnie dla Ciebie.

Szczegóły

Jak zaznaczyć wyjątkowość czasu świąt, nawet jeśli spędzisz je w domowym zaciszu? Elegancki strój jest świetnym sposobem na to, żeby kolacja wigilijna w gronie najbliższych odróżniała się od wszystkich innych kolacji w roku. A strój tworzą także dodatki – buty, torebka czy apaszka. Zadbaj o to, żeby wyglądały naprawdę odświętnie. Jak ubrać się na Wigilię w domu… a także na pozostałe dni tych kameralnych świąt? Oto nasz wybór 5 odświętnych dodatków.

Szczegóły

Święta Bożego Narodzenia 2020 będą z pewnością inne niż wszystkie. To jednak nie powód, żeby zrezygnować z uroczystego nastroju i uwielbianych przez wszystkich zwyczajów. Wręcz przeciwnie! Odpowiedni strój podkreśli wagę tych dni, nawet jeśli spędzasz je w bardzo kameralnym gronie. Zastanawiasz się, jak ubrać się na święta? Zobacz 5 rzeczy, które dodadzą elegancji Twojemu bożonarodzeniowemu lookowi.

Szczegóły

Świąteczne prezenty to piękna bożonarodzeniowa tradycja. Nie masz pomysłu na upominek dla ukochanej żony, mamy, siostry czy innej kobiety, która odgrywa ważną rolę w Twoim życiu? Zobacz nasze propozycje 5 eleganckich i praktycznych dodatków idealnych na prezent pod choinkę dla niej.

Szczegóły