Chodzisz od sklepu do sklepu, znasz już na pamięć witryny i wystawy sklepowe, szukasz inspiracji, przeglądasz setki ofert  w internecie i na końcu tej długiej i wyboistej drogi… znajdujesz prezent dla bliskiej ci osoby! Ale czy to koniec historii? Oczywiście nie! Zaczynasz się zastanawiać czy trafiłeś z kolorem, rozmiarem, modelem. A potem… wręczasz ten długo wyszukiwany prezent i… zderzasz się z rzeczywistością. Czasami brutalną. Widzisz, że nie do końca trafiłeś ze swoim pomysłem.

Brzmi znajomo? Ta historia coś ci przypomina?

Jeśli uwielbiasz sprawić prezenty, ale masz problem ze znalezieniem tego odpowiedniego, to mamy dla ciebie świetną wiadomość!

Kart podarunkowe WITTCHEN
Idealny pomysł na prezent!

Oddajemy w twoje ręce antidotum na nietrafione prezenty – karty podarunkowe WITTCHEN.

Od dziś  naszymi kartami podarunkowymi WITTCHEN, zakupionymi w sieci salonów stacjonarnych, będziesz mógł zapłacić również na www.wittchen.com

Jeszcze nigdy robienie prezentów nie było tak proste i przyjemne.

Jak to działa?

Ty wybierasz nominał karty, kolor (klasyczna czerń lub eleganckie złoto) i to wszystko! Nie martwisz się o opakowanie, bo otrzymasz kartę w białym eleganckim etui, na którym możesz dodać dedykację i kilka ciepłych słów od siebie.

Od teraz obdarowana osoba może zrealizować zakup za pomocą karty nie tylko stacjonarnie, ale bez wychodzenia z domu – online. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Karta podarunkowa WITTCHEN
Od teraz możesz zapłacić kartą podarunkową WITTCHEN online!

A oto kilka powodów dlaczego nasza karta to najlepszy pomysł na prezent!

  • Indywidualny wybór – gwarancją zadowolenia: Obdarowany sam może zdecydować, co chciałby otrzymać. Karta podarunkowa daje mu swobodę wyboru spośród szerokiej gamy produktów. Naszymi produktami możesz obdarować każdą osobę, niezależnie od płci i wieku.
  • Elegancja i estetyka: Karty podarunkowe WITTCHEN zostały starannie zaprojektowane i elegancko zapakowane. To nie tylko prezent, ale także piękny gest.
Eleganckie etui na karty

  • Koniec z nietrafionymi prezentami: Nasza karta podarunkowa pozwala uniknąć sytuacji, w której obdarowany dostaje coś, czego nie potrzebuje lub nie lubi.
  • Bez stresu i pośpiechu: Już nie musisz się martwić, czy prezent zdąży dojść na czas. Karta podarunkowa jest gotowa do wręczenia od razu.

To nie wszystko. Nieustannie zmieniamy się dla ciebie i niebawem ta doskonała alternatywa dla tradycyjnego prezentu będzie dostępna do zakupu również online.

Okazji na zakup prezentów jest wiele: urodziny, imieniny, święta, rocznice czy inne ważne wydarzenia, ale wszystkie one mają wspólny mianownik: szczęście na twarzy obdarowanej osoby.

Karta podarunkowa WITTChEN
Karty podarunkowe WITTCHEN

Aby być na bieżąco z naszymi nowinkami, pozostańmy w kontakcie na naszych kanałach społecznościowych: YouTube, Facebook i Instagram!