Ostatnio publikowaliśmy test walizek na przebieg kółek. Tym razem sprawdziliśmy, jak twarde walizki WITTCHEN radzą sobie w ekstremalnych warunkach. Czy zniosą uderzenia młotkiem, spadanie z dużej wysokości, a nawet skakanie po nich? Zobacz!

Twarde walizki a test na uszkodzenia 

Walizki są często narażone na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, spadanie czy zgniatanie. Twarde walizki WITTCHEN poza atrakcyjnym designem cechują się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Niektóre modele, dzięki elastycznej skorupie, po zgnieceniu wracają do pierwotnej formy.

Tak jak walizki z kolekcji Speedster, które zostały wykonane z trwałego polipropylenu. Każda walizka posiada cztery kółka ułatwiające prowadzenie, wysuwany, aluminiowy uchwyt oraz dwie dodatkowe gumowe rączki, które ułatwiają przenoszenie bagażu. Do wyboru są trzy rozmiary: mały, średni oraz duży – na krótsze lub dłuższe wyjazdy. Mała walizka spełnia wymogi popularnych linii lotniczych, do których należą: EasyJet, LOT, Lufthansa, Ryanair oraz Wizz Air. Szczególnie w trakcie lotów walizka może ulec uszkodzeniu. W takich sytuacjach liczy się wytrzymałość, a także elastyczność skorupy.

Jeśli często podróżujesz, zmieniasz lotniska czy przesiadasz się, zwróć uwagę, z jakiego materiału wykonano Twój bagaż. Polipropylen to dobry wybór np. podczas dłuższych podróży. Zobacz, jak wypadł test walizek z kolekcji Speedster!

 

Jak widać walizki z kolekcji Speedster są stworzone do zadań specjalnych!

Film jest dostępny również na kanale Youtube.