Jesień to świetna pora na krótki, a nawet dłuższy wyjazd. Po sezonie noclegi są tańsze, atrakcje nie tak oblegane, a na ulicach, w kawiarniach i restauracjach nie ma tłumów. Jeśli i Ty planujesz złapać jeszcze ostatnie promienie słońca, być może zastanawiasz się, jaka walizka będzie najlepsza na wyjazd jesienią. Dowiesz się z tego poradnika.

Szczegóły

Jeszcze zdążysz skorzystać ze śniegu tej zimy. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do krewnych, czy na rodzinny wypad w góry… jedno jest pewne: w podróż z nastolatkiem przyda Ci się modna walizka na rzeczy młodego podróżnika. Jakie walizki dla nastolatków będą strzałem w dziesiątkę podczas krótszych wyjazdów?

Szczegóły

Z wakacyjnych wyjazdów wracasz w doskonałej formie? Świetnie! Niestety nie zawsze można powiedzieć to samo o walizkach, które towarzyszyły Ci w podróży. Niezależnie od tego, jaki środek transportu wybierzesz – samolot, samochód czy pociąg – bagaże są narażone na zabrudzenie. Jak wyczyścić walizkę po powrocie do domu? Wszystkiego dowiesz się z tego poradnika.

Szczegóły

Nie ma lepszego momentu na kupno walizki niż lato. Dlatego, że zdążysz jeszcze w tym roku zabrać ją na niejeden wakacyjny wyjazd. A z drugiej strony, kupując walizkę w środku sezonu, trafisz na świetne ceny: rabaty w WITTCHEN sięgnęły właśnie 70%. Sprawdź, jakie walizki z wyprzedaży będą najlepsze dla Ciebie.
WITTCHEN – idealne walizki na wakacje.

Szczegóły

Wakacje z niemowlakiem to dla rodziców nie lada wyzwanie logistyczne. Taki wyjazd trzeba dokładnie zaplanować, żeby zarówno sama podróż przebiegła komfortowo, jak i pobyt na miejscu był udany. Co ze sobą zabrać? W przypadku małych dzieci potrzeba rzeczy zdecydowanie więcej niż dla starszaków. Co spakować do walizki, a co do torby podróżnej? O czym nie można zapomnieć? Podpowiadamy!

Szczegóły