W sezonie wakacyjnym – ale i poza nim – warto polować na niezliczone oferty i promocje na bilety lotnicze. By jeszcze bardziej ograniczyć koszty, wiele osób decyduje się lecieć tylko z bezpłatnym bagażem kabinowym. W ten sposób można przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze na pyszne lokalne jedzenie czy pamiątki! Ale jak spakować się w bagaż podręczny na każdą podróż? Oto sprawdzone triki!

Szczegóły

Jesień to świetna pora na krótki, a nawet dłuższy wyjazd. Po sezonie noclegi są tańsze, atrakcje nie tak oblegane, a na ulicach, w kawiarniach i restauracjach nie ma tłumów. Jeśli i Ty planujesz złapać jeszcze ostatnie promienie słońca, być może zastanawiasz się, jaka walizka będzie najlepsza na wyjazd jesienią. Dowiesz się z tego poradnika.

Szczegóły

Jeszcze zdążysz skorzystać ze śniegu tej zimy. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do krewnych, czy na rodzinny wypad w góry… jedno jest pewne: w podróż z nastolatkiem przyda Ci się modna walizka na rzeczy młodego podróżnika. Jakie walizki dla nastolatków będą strzałem w dziesiątkę podczas krótszych wyjazdów?

Szczegóły