Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. W tym szczególnym czasie mamy okazję podziękować naszym bliskim za okazane wsparcie, dobroć oraz troskę. Choć nasza obecność na pewno sprawi im najwięcej radości, to powinniśmy zatroszczyć się również o odpowiedni upominek. Wybór może okazać się spory kłopotem, dlatego… przychodzimy z pomocą!

Szczegóły

Podróż samolotem wyzwala wiele pozytywnych emocji: od ciekawości, przez wzruszenie, po ekscytację. Radość z odpoczynku jest uzależniona nie tylko od kierunku i długości wyjazdu, ale również od… rodzaju bagażu. Na pierwszym miejscu jest walizka. To ona święci triumfy na polskich lotniskach – można ją spotkać częściej niż torby podróżne czy plecaki turystyczne.

Szczegóły

Wielkie czarne promocje jeszcze się nie kończą! Jest taki piątek w roku, który nie tylko powraca, ale… trwa cały tydzień! Dłuższe akcje rabatowe pozwalają zastanowić się nad zakupem i przeanalizować najważniejsze zalety wybranego produktu. W końcu nie wszystkie decyzje muszą być spontaniczne! Wiedzą to poszukiwacze idealnej walizki podróżnej.

Szczegóły

W sezonie wakacyjnym – ale i poza nim – warto polować na niezliczone oferty i promocje na bilety lotnicze. By jeszcze bardziej ograniczyć koszty, wiele osób decyduje się lecieć tylko z bezpłatnym bagażem kabinowym. W ten sposób można przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze na pyszne lokalne jedzenie czy pamiątki! Ale jak spakować się w bagaż podręczny na każdą podróż? Oto sprawdzone triki!

Szczegóły