Rodzinny wyjazd samochodem może być komfortowy i dać pełną niezależność. Wszystko zależy jednak od odpowiedniego przygotowania się do drogi. Ważne, żeby odpowiednio się spakować, zabezpieczyć bagaż oraz zadbać o samochód. Jak zmieścić jak najwięcej, a jednocześnie zadbać o bezpieczeństwo? Zobacz, jakie torby i walizki WITTCHEN przydadzą się na podróż samochodem.

Szczegóły

W obiegowej opinii plecak kojarzy się raczej ze sportem i turystyką, a torby męskie uznaje się za dodatek odpowiedni głównie do eleganckich stylizacji. W rzeczywistości jednak, w wielu przypadkach można wybrać tak pierwsze, jak i drugie rozwiązanie. Zanim podejmiesz decyzję: plecak czy torba, sprawdź więc różne możliwości i weź pod uwagę zarówno względy praktyczne, jak i swoje przyzwyczajenia.

Szczegóły

Wiosna i lato to idealny czas na długie spacery i wielogodzinne zwiedzanie ciekawych miejsc – nie tylko w najbliższej okolicy. Żeby czuć się komfortowo oraz mieć pod ręką wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, warto zamienić torebkę na funkcjonalny plecak. To także doskonały sposób na uzupełnienie codziennej garderoby zarówno u pań, jak i panów. Poniżej prezentujemy modne plecaki damskie i męskie, które będą świetnym dodatkiem do wiosenno-letnich zestawów.

Szczegóły

Planujesz krótki, ale intensywny city break za granicą? A może już niebawem zaczynasz upragniony i długi urlop? Bez względu na rodzaj i czas trwania podróży, a nawet środek transportu – z pewnością przyda Ci się kilka praktycznych akcesoriów podróżniczych. Jakie akcesoria turystyczne warto kupić i dlaczego? Tego dowiesz się z artykułu, który dla Ciebie przygotowaliśmy! Szczegóły