Nowości w asortymencie WITTCHEN to nie tylko moc kolorów i różnorodność modeli walizek. Wiosną stawiamy na nowoczesne technologie i ciekawe rozwiązania! Szczególnie teraz warto zastanowić się nad małymi zmianami i zobaczyć, co ciekawego pojawiło się na rynku. Jedną z unikalnych propozycji są walizki z aluminium – po raz pierwszy w ofercie WITTCHEN!

Walizki z aluminium – dla kogo?

Coraz częściej klienci decydują się na walizki, które nie tylko są praktyczne, ale przede wszystkim czymś się wyróżniają. Dawniej bardzo modne było kupowanie klasycznej czarnej walizki. Niejednokrotnie kończyło się to problemami ze znalezieniem swojego bagażu wśród wielu czarnych walizek na lotnisku. Dlatego też zamiast stosowania zbędnych ozdobników w postaci np. wstążeczek, wiele osób decyduje się na zakup modelu w nietypowych kolorach, o niepowtarzalnym designie lub z charakterystycznymi wstawkami. Jeśli walizka jest przy tym stworzona z wytrzymałego i sztywnego materiału, jakim jest np. aluminium, można mieć pewność, że spakowane rzeczy bezpiecznie dotrą na miejsce. Kolekcja Aluminium Line przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania, jakość wykonania oraz design, obok którego trudno przejść obojętnie. Zachwycają piękną kolorystyką i wyróżniają się solidnym wykonaniem ze stopu aluminium z pokryciem anodowym.

Najnowsze trendy – czy warto im zaufać?

Metaliczne walizki to kolejny hit tego sezonu. Są chętnie wybierane przez blogerów oraz podróżników. Dlaczego cieszą się takim zainteresowaniem? Bez wątpienia dużą uwagę przyciąga ich ciekawy design oraz kolorystyka, ale to nie wszystko. Walizki z kolekcji Aluminium Line charakteryzują się przede wszystkim dużą funkcjonalnością. Zostały m.in. wyposażone w zamek TSA, bardzo przydatny w przypadku rewizji bagażu przez służby celne, oraz dodatkowy półtransparenty pokrowiec chroniący walizkę przed zarysowaniem się. Nie można zapomnieć też o wyciąganym pasku służącym do zawieszania na walizce dodatkowej mniejszej torebki. Dzięki takiemu rozwiązaniu noszenie np. pokrowca na laptopa jest dużo łatwiejsze.

srebrny set walizek z kolekcji Aluminium Lineśrednia walizka z kolekcji Aluminium Linezłoty set walizek z kolekcji Aluminium Line

srebrny set walizek z kolekcji Aluminium Line

średnia walizka z kolekcji Aluminium Line

złoty set walizek z kolekcji Aluminium Line

Technologia rządzi światem

Obecnie na każdym kroku spotyka się nowoczesne rozwiązania i udogodnienia dla osób, które korzystają z urządzeń mobilnych. Wygoda przede wszystkim! Jednak często równie dużą wagę przywiązujemy do designu. Firma WITTCHEN proponuje rozwiązania, gdzie jedno nie wyklucza drugiego. Twoja walizka może być zarówno stylowa, solidna, jak i niezwykle funkcjonalna, tak jak w przypadku walizki kabinowej z kolekcji Wavy Style. Wykonana z termoplastycznego polimeru, cechującego się wysoką odpornością na pękanie, posiada port USB, do którego możesz podłączyć np. power bank. Nie wiadomo przecież, w którym momencie może przydać się dodatkowe źródło zasilania (szczególnie w trakcie podróży biznesowych). Jeśli więc nie rozstajesz się ze smartfonem, tabletem lub laptopem, często wyjeżdżasz i szukasz praktycznych rozwiązań – kolekcja Wavy Style lub Aluminium Line to dobry wybór!