Wielkie czarne promocje jeszcze się nie kończą! Jest taki piątek w roku, który nie tylko powraca, ale… trwa cały tydzień! Dłuższe akcje rabatowe pozwalają zastanowić się nad zakupem i przeanalizować najważniejsze zalety wybranego produktu. W końcu nie wszystkie decyzje muszą być spontaniczne! Wiedzą to poszukiwacze idealnej walizki podróżnej.

Tego typu rzeczy kupuje się na lata, dlatego powinny być dopasowane do potrzeb przyszłego użytkownika. Na Black Week 2022 w WITTCHEN znajdziesz bagaż, który przyda się podczas niejednego wyjazdu! Zobacz nasze propozycje i zadbaj o ochronę przewożonych rzeczy już teraz!

Dla podróżujących z jedną walizką

Podróżników można podzielić na zwolenników miękkiego bagażu oraz walizek z twardą skorupą. Jeżeli należysz do pierwszej grupy, to z pewnością spodoba Ci się nasza mała walizka jednokolorowa. Została wykonana z wysokiej jakości poliestru, który jest odporny na wszelkie zadrapania i zabrudzenia. To typowa kabinówkadzięki niewielkim rozmiarom sprawdzi się jako bagaż podręczny w większości linii lotniczych. Pomimo skromnej wielkości, zmieścisz w niej wszystko, co niezbędne podczas weekendowego wyjazdu czy podróży biznesowej. Jeżeli planujesz zakup tylko jednej walizki, to nie trafisz lepiej!

Mała walizka jednokolorowa

Dla potrzebujących większego bagażu

Małe rzeczy są ważne, ale to duże… cieszą najbardziej! Szczególnie takie, które łączą nowoczesny design i ponadprzeciętny komfort użytkowania. Taki jest zestaw walizek z ABS-u. Wytrzymałe i niezwykle pojemne, zagwarantują Ci udany wypoczynek bez nieprzyjemnych niespodzianek. A jak pięknie prezentują się na lotnisku! Oryginalna faktura w ukośne paseczki przykuwa wzrok nie tylko w punkcie odbioru bagażu, ale również podczas dalszych etapów wyprawy. Jak podróżować, to tylko w wielkim stylu!

Zestaw walizek z ABS-u

Czarne promocje… również na damskie plecaki!

Obniżki cen z okazji Black Week 2022 obejmują również damskie plecaki odpowiednie na jednodniowe wycieczki za miasto. Z naszym szykownym modelem z żakardu możesz podróżować nie tylko wygodnie, ale również modnie! To świetny zamiennik codziennej torebki. Równie pakowny, co damska shopperka, będzie praktycznym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią dźwigać ciężarów w rękach. A to nie koniec zalet, bowiem posiada wiele funkcjonalnych kieszeni, które pozwolą łatwo i szybko zapanować nad porządkiem w rzeczach osobistych. Nawet nie zauważysz, kiedy stanie się Twoim ulubionym towarzyszem podróży!

Damski plecak z żakardu

Komu w drogę, temu… walizki! Szeroki wybór asortymentu podróżniczego pozwoli Ci znaleźć produkt, który spowoduje przyspieszone bicie serca. I to nawet 50% taniej! Sprawdź promocje na Black Week 2022 – ceny walizek startują już od 179,90 złotych! Nie czekaj – oferta obowiązuje tylko do niedzieli, 27.11.2022. Zakupy z WITTCHEN – to się opłaca!

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.