Jak najlepiej uczcić swoje urodziny? Tort, przyjęcie, balony? To też, ale w WITTCHEN na 30. urodziny chcieliśmy zrobić coś naprawdę wyjątkowego. Zorganizowaliśmy więc konkurs na projekt torebki marzeń. W konkursie mógł wziąć udział każdy, kto ma kartkę papieru i ołówek. Torebki uszyte według zwycięskiego projektu jako limitowana edycja znajdziesz już w salonach WITTCHEN i sklepie internetowym. Dowiedz się, jak powstawały!

 

ZOBACZ TOREBKI.

Od pomysłu do Twojej szafy

Projektów konkursowych było ponad 200, ale to projekt Dennise Guzman zdobył nasze serca. Jak wyglądało projektowanie torebki? Na początku był pomysł, kilka luźnych szkiców i twórcza inwencja… a także inspiracja harmonijnym kształtem słońca i księżyca.

Tak mówi o tym Dennise, autorka zwycięskiego projektu:

Inspiracją do stworzenia torebki marzeń było kilka elementów łączących się w jedno. Koło, ta harmonijna forma wytworzona z chaosu, reprezentuje pełnię, ale także na co dzień towarzyszące nam słońce i księżyc. Ucieszyło mnie, że można przy sobie nosić tą głęboką symbolikę, nie rezygnując z elegancji i mody.

 

Wyjątkowa w każdym detalu

Torebka nie tylko oczarowała nas w fazie projektu, ale zachwyca też, gdy weźmiesz ją do ręki. Piękno tkwi w detalach! Zwróć uwagę na łańcuszki, chwosty i oryginalnie ujęty wzór monogramu, który odnajdziesz i w tłoczeniu lub nadruku, i jako srebrno-złote logo. Dodajmy, że takiej wersji metalowego logo – splecionych liter „W” – nie używaliśmy nigdy wcześniej! Wszystko po to, by podkreślić wyjątkowość tego modelu.

Kolory słońca i księżyca

Ważnym elementem designu torebki są jej nieprzypadkowe barwy. Spójrz na chwosty w kolorze pomarańczy i grejpfruta, a także – w wersji ze skóry naturalnej – oranżową podszewkę.

 Dla mnie ta torebka zawiera w swoim wnętrzu zachody i wschody słońca, tak ważne i bliskie mojemu sercu, ponieważ pochodzę z Kuby i urodziłam się na wyspie. Zawiera w swoim wnętrzu kolor radości i pełni życia, jakim jest pomarańcz. Chciałam w ten sposób stworzyć jej duszę, niezależnie od tego, jaki kolor przybiera na zewnątrz

– podsumowuje Dennise.

Z zewnątrz torebka ma trzy stylowe kolory do wyboru: brązowy, nude oraz głęboką czerń w wersji ze skóry naturalnej oraz czerń i śnieżną biel w wersji z ekoskóry (dostawa wkrótce). Wszystkie gustownie dopełnią Twój strój.

Torebka na specjalne okazje i na co dzień

Dennise wyjaśnia:

Ta torebka ma przynosić radość i poczucie harmonii osobie, która ją nosi. Można się z nią czuć zarówno lekko, jak i elegancko. Od dziecka jestem artystką, lubię tworzyć piękne rzeczy. Piękno jest bezpośrednim językiem, który trafia do człowieka i karmi jego duszę.

Ten kolekcjonerki model możesz więc po prostu powiesić w szafie jak piękny przedmiot i cieszyć nim oczy… ale lepiej uczyń go swoją torebką numer 1 na każdą okazję. Rano, w świetle słońca, noś ją do pracy, do dżinsów i sportowej marynarki albo sukienki midi. A wieczorem zabierz ją ze sobą, gdy wybierasz się na spacer w blasku księżyca. Możesz być pewna, że ponadczasowy styl torebki dopasuje się do przeróżnych sytuacji.

Teraz torebkę zainspirowaną szkicem Dennise możesz kupić w naszym sklepie internetowym lub w Twoim ulubionym salonie WITTCHEN. To wyjątkowa edycja limitowana uszyta w ograniczonej liczbie egzemplarzy.

 

Dowiedz się więcej o limitowanej edycji torebek.

 

Sprawdź też nasz Instagram.