Koniec roku szkolnego, nadchodzące wakacje i długie weekendy – okazji do rodzinnych wyjazdów jest wiele. Tak samo jak wyzwań, które stają przed rodzicami pakującymi siebie i dzieci na dłuższy urlop. Ubrania na zmianę, zabawki, jedzenie to tylko część rzeczy, na które trzeba zaplanować miejsce w bagażu. Zestaw walizek to dobre rozwiązanie!

Walizka za 1 zł? Tak, teraz w WITTCHEN!

Rodzinne wakacje to spory wydatek, dlatego warto szukać ofert w atrakcyjnych cenach. W WITTCHEN możesz teraz skorzystać z promocji, w ramach której kupując dwie walizki z tej samej linii, trzecią, najtańszą, możesz mieć za 1 zł! Zaoszczędzone pieniądze wrócą do domowego budżetu, np. przeznaczonego na wakacje.

Dlaczego warto wybrać zestaw walizek?

Przede wszystkim dlatego, że zestawy obejmują walizki o różnych rozmiarach: od małych kabinówek po duże egzemplarze, w które mogą spakować się nawet dwie osoby. Duże rodziny potrzebują więcej miejsca na rzeczy, dlatego zakup od razu kilku walizek może okazać się niezbędny. A jeśli w planach jest tylko krótki wypad na weekend – wystarczy mała lub średnia walizka, w którą można zapakować najpotrzebniejsze ubrania i kosmetyki. W niektórych zestawach znajduje się również kosmetyczka, która może dodatkowo posłużyć jako bagaż podręczny.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie zestawu?

Najważniejsze parametry, którymi należy kierować się przy wyborze walizki, nie tylko w zestawie, jest rozmiar oraz materiał. Walizki materiałowe są zwykle tańsze od tych z twardego tworzywa, ale przy tym szybciej się brudzą. Te wykonane z poliwęglanu są odporne są na zabrudzenia i odkształcenia, a z polipropylenu niezwykle wytrzymałe. ABS jest natomiast popularnym i dosyć tanim materiałem – dobrym wyborem będą np. walizki pokładowe z ABS-u. Ważną kwestią jest także waga walizki, np. jeśli szukamy bagażu dla dziecka. Tu sprawdzi się lekka i materiałowa walizka lub dziecięca, np. z kolekcji Travel Kids z wizerunkiem zabawnego zwierzaka. Jeśli dużo podróżujemy, lepiej zainwestować w solidną i bezpieczną obudowę. Model z zamkiem TSA gwarantuje bezinwazyjne otwarcie walizki oraz jej ponowne zamknięcie bez uszkodzenia zamka.

miętowy zestaw walizek z kolekcji Corner Lineniebieski zestaw walizek z kolekcji VIP Collectionbiały zestaw walizek z kolekcji GROOVE Line

miętowy zestaw walizek z kolekcji Corner Line

niebieski zestaw walizek z kolekcji VIP Collection

biały zestaw walizek z kolekcji GROOVE Line