Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, na które czekają zarówno mniejsze, jak i większe dzieci. Kolejne zabawki nie zastąpią spędzonego wspólnie czasu, dlatego co powiesz na weekend z dzieckiem i walizkę lub plecak dla małego podróżnika?

Walizka lub plecak na Dzień Dziecka

Długie podróże są często nużące dla maluchów, a same przygotowania do wyjazdu omijają najmłodszych członków rodziny. Jak zaangażować malucha w rodzinny wyjazd i umilić mu czas w podróży? Na przykład wybierając małą walizkę lub wygodny plecak z wesołą podobizną zwierzaka. Walizka podróżna dla dzieci jest wykonana z trwałego ABS-u i wyposażona w dwa wytrzymałe kółka, które umożliwiają swobodne prowadzenie bagażu. Model z kolekcji Kids Travel posiada wysuwany uchwyt oraz rączkę ułatwiającą przenoszenie bagażu – dziecko będzie mogło samo troszczyć się o swoje skarby. Bagaż spełnia wymogi popularnych linii lotniczych, więc można zabrać go na pokład. Z nowym przyjacielem każda podróż będzie jeszcze atrakcyjniejsza.

walizka z kolekcji Travel Kidsplecak z kolekcji Travel Kidswalizka z kolekcji Travel Kids

walizka z kolekcji Travel Kids

plecak z kolekcji Travel Kids

walizka z kolekcji Travel Kids

Poduszka dla komfortu w podróży

To nie koniec niespodzianek, jakie możesz sprawić swojemu dziecko przed najbliższym wyjazdem. Miękka poduszka podróżna, która w jednej chwili może zmienić się w misia lub przypomina sowę, pandę czy pieska, zarówno zapewni dziecku wygodę w podróży, jak i wywołała uśmiech na jego twarzy. Co więcej, poduszka idealnie dopasowuje się do kształtu głowy. Wyposażona w ściągany troczkami kapturek pomoże dziecku uciąć drzemkę np. w samochodzie albo samolocie. Kolorowa poduszka to również wspaniały prezent dla nastolatki lub młodej kobiety, której dziecięca radość nie opuszcza. Dzień Dziecka to dobra okazja do sprawienia bliskiej osobie trochę radości, a zbliżające się wakacje – do rodzinnych wyjazdów. Połącz jedno z drugim i wybierz prezent na Dzień Dziecka od WITTCHEN!

jasnoszara poduszka podróżna dla dzieckajasnobrązowa poduszka podróżna dla dzieckamiętowa poduszka podróżna dla dziecka

jasnoszara poduszka podróżna dla dziecka

jasnobrązowa poduszka podróżna dla dziecka

miętowa poduszka podróżna dla dziecka

 

poduszka podróżna dla dziecka