Mróz, śnieg i wiatr sprawiają, że zimą nie sposób wyjść z domu bez ciepłych rękawiczek. Wciąż niezmiennie dużą popularnością cieszą się rękawiczki skórzane. Nie tylko skutecznie chronią one dłonie przed mrozem, ale też są stylowym dodatkiem do eleganckich płaszczy czy casualowych kurtek. Jak o nie dbać i jak wyczyścić skórzane rękawiczki? I w końcu – jakie wzory są na topie tej zimy?

Szczegóły

Deszcz, śnieg, sól, piasek – buty są zimą narażone na wiele niedogodności. W tym okresie ich właściwa pielęgnacja jest szczególnie ważna. Wiele osób doceniło zalety skórzanego obuwia damskiego i męskiego – wyróżnia je wygoda, świetna jakość i ponadczasowy charakter. Jak dbać o skórzane buty zimą, by służyły wiele sezonów?

Szczegóły

Obuwie z nubuku kojarzone głównie ze ze stylem casualowym i smart casualowym jest powszechnie uważane za trudniejsze w utrzymaniu niż buty ze skór licowych. Podobnie jak zamsz, nubuk wymaga odpowiedniej pielęgnacji, dzięki której może przetrwać lata. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak należy dbać o buty z nubuku. Szczegóły

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, a tej jesieni powraca w nowej odsłonie. Obok małych torebek na łańcuszkach, pikowanych listonoszek, eleganckich nerek oraz modeli w zwierzęce wzory, warto zwrócić uwagę na prawdziwe modowe perełki, takie jak jedyne w swoim rodzaju modne torebki – jesień 2019 – z kolekcji Signature.

Szczegóły