Przedstawiamy torebki i plecaki z nowej linii eco-friendly. Ekoskóra, z której są uszyte, ulega biodegradacji, a przy jej produkcji zużyto znacznie mniej wody i energii. Jeśli troszczysz się o środowisko i szukasz właśnie torebki czy plecaka na jesień, ta linia jest dla Ciebie.

Linia eco-friendly: ekoskóra w najlepszym wydaniu

Tak, styl i bycie eko mogą iść w parze. Nasza linia eco-friendly składa się z trzech modeli torebek i dwóch plecaków o pięknych liniach i klasycznych kolorach. Jednak nie tylko cieszą one oko. Ekoskóra, której użyliśmy, ma niezwykłe właściwości.

Po pierwsze, ulega biodegradacji, czyli kiedy za wiele, wiele lat przyjdzie rozstać się z torebką czy plecakiem, stanie się to bez szkody dla środowiska. Po drugie, przy wyrobie tej ekoskóry znacznie zmniejszono zużycie wody i energii. Co więcej, fabryka zadbała, by w procesie produkcji ograniczyć powstanie odpadów.

 

W dodatku skóra ekologiczna, z jakiej wykonane są torebki i plecaki z tej linii, zachowuje się trochę jak jej tradycyjny odpowiednik. Z czasem tak samo jak ona stylowo się wyrabia, a drobne zarysowania potraktowane balsamem zabliźnią się. Nareszcie są wegańskie torebki i plecaki o właściwościach skóry naturalnej!

Zwróć uwagę, że cała linia eco-friendly może być noszona przez wegan.

Co składa się na linię eco-friendly?

1. SHOPPERKI Z EKOSKÓRY

Pojemne, poręczne i piękne… i do tego przyjazne środowisku.

 

 

2. PLECAKI Z EKOSKÓRY

Dwa stylowe modele w ekologicznym wydaniu.

 

 

 

 

3. LISTONOSZKA Z EKOSKÓRY

Niewielka, zgrabna torebka dla kobiet dbających o planetę.

 

Tu przeczytasz więcej o tym, w jaki sposób WITTCHEN dba o środowisko.

Zerknij też na specjalną tablicę na Pinterest z linią eco-friendly.