Każda podróż jest przyjemniejsza ze stylową walizką; nieważne, czy wybierasz się daleko czy gdzieś w najbliższą okolicę. Do 16 sierpnia trwa Kiermasz Walizkowy WITTCHEN, na którym każdy znajdzie bagaż na swoje potrzeby – i do tego w świetnej cenie do -80%! Zobacz, jakie modele są na czasie tego lata.

Walizka do samolotu

Na krótką wyprawę spakuj się w walizkę kabinową. Dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się na górną półkę w kabinie lub pod fotelem. Kiermasz Walizkowy WITTCHEN to miejsce, gdzie znajdziesz walizki zgodne z wytycznymi wszystkich popularnych linii lotniczych. Walizka kabinowa przyda się też na wyjazd weekendowy, na który nie lecisz samolotem. Włożysz do niej kilka zmian ubrań, coś do czytania, drobną elektronikę, kilka kosmetyków – akurat tyle, ile potrzeba na parę dni.

 

 

Walizka na tydzień

Jeśli wybierasz się w nieco dłuższą podróż – na tydzień lub dłużej – weź ze sobą średnią lub dużą walizkę. Pomieści ona wszystko, co Ci potrzebne, bez konieczności dokupowania na miejscu kosmetyków czy innych drobiazgów (np. parasola). Zastanów się, czy będziesz wracać z pamiątkami lub prezentami dla bliskich. Jeśli tak, zarezerwuj miejsce na zabawkę, szal czy lokalny przysmak, które weźmiesz w podróż powrotną (dzięki przegródkom i pasom wewnątrz walizki, rzeczy nie będą się przemieszczać, nawet jeśli wypełnisz bagaż w połowie).

 

A może miękka walizka?

Wiele osób woli miękkie walizki. Mają one praktyczne boczne kieszonki, są bardziej pojemne, a przy tym są tańsze od tych twardych. Tu przeczytasz, czym różnią się walizki twarde od miękkich. Miękka walizka będzie świetną towarzyszką każdej podróży, zwłaszcza samochodem, gdy ważna jest elastyczność bagażu układanego jeden na drugim. Możesz wybierać wśród miękkich walizek w każdym rozmiarze, również kabinowych.

 

Zestawy walizek dla każdego

Zestaw walizek to dobry pomysł, jeśli dużo podróżujesz na różnych dystansach, a także dla rodziny. W dodatku dzięki jednolitemu designowi nie pomylisz swojej walizki z innymi podczas odbioru bagażu na lotnisku. Wybierz zestaw w intensywnym lub neutralnym kolorze – takim, jaki najlepiej pasuje do Twojego stylu i temperamentu. Obejrzysz je tutaj.

 

Kiermasz Walizkowy (trwa do 16 sierpnia) to świetna okazja, żeby zaopatrzyć się w nową walizkę na nadchodzące wyjazdy – nawet jeśli dopiero je planujesz.

 

PS. Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami w WITTCHEN, zajrzyj na nasz profil na Facebooku.