Walizki średnie

    Produktów na stronie: 19

    Walizki średnie w WITTCHEN: połączenie komfortowych rozmiarów z wytrzymałością

    Walizki średnie z WITTCHEN to idealny kompromis pomiędzy pojemnością walizki a komfortem jej transportowania. Wielu klientów preferuje właśnie średnie walizki ze względu na ich dużą ergonomiczność, przy jednoczesnej wytrzymałości i stabilności.

    Co ważne, klienci zainteresowani walizkami średnimi z WITTCHEN mogą wybierać między tymi wykonanymi z poliwęglanu, a tymi wyprodukowanymi z tworzywa ABS. Oba rodzaje walizek są jednak odpowiednio wytrzymałe i pozwalają na bezpieczne transportowanie spakowanych rzeczy.

    Dla wielu klientów niezwykle istotny może być fakt, że walizki średnie WITTCHEN są wyposażone w specjalne zabezpieczenia, które wręcz uniemożliwiają dostanie się do walizki bez znajomości odpowiedniego kodu. Walizkę średnią z WITTCHEN chroni suwak z systemem „AntyThetf” i zamek szyfrowy TSA.

    Na co zwracać uwagę przy wyborze walizek średnich z WITTCHEN?

    Klienci, którzy chcieliby wybrać dla siebie idealną walizkę, powinni w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na tworzywo, z jakiego wykonano dany model. W przypadku walizek WITTCHEN jest to albo poliwęglan, albo tworzywo ABS. Walizki z poliwęglanu są twarde, ale bardziej elastyczne od tych wykonanych z tworzywa ABS. To oznacza, że może się wprawdzie odkształcić (np. pod wpływem wrzucenia jej do luku bagażowego), jednak nie powinna pęknąć ani mieć żadnych uszkodzeń. Dodatkowo walizki średnie z poliwęglanu, choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niezwykle ciężkie, w rzeczywistości są stosunkowo lekkie – to zaleta materiału, z którego została wyprodukowana. Walizka z poliwęglanu to jednak opcja droższa od walizki średniej z WITTCHEN wykonanej z tworzywa ABS. Ten materiał jest znacznie tańszy. Jest bardzo twardy (wykonywane są z niego nawet zderzaki samochodowe), jednak zdecydowanie mniej elastyczny. Nie zmienia to jednak faktu, że walizki wykonane z tworzywa ABS również są bardzo wytrzymałe i przy właściwym użytkowaniu nic nie powinno im się stać. Można wręcz rzecz, że to niezawodne walizki do zadań specjalnych.

    Dodatkowo warto zwrócić uwagę, czy upatrzony model jest wyposażony w wewnętrzne pasy zabezpieczające transportowane rzeczy przed przesuwaniem się. Dla wielu osób istotna będzie również kwestia rączki – czy jest to rączka teleskopowa, a jeśli tak, to na jaką wysokość się wysuwa.

    Kolory walizek średnich w ofercie WITTCHEN

    Walizki średnie z oferty WITTCHEN wykonane są nie tylko z różnych materiałów, ale także w różnych kolorach. Osoby, które wolą stonowane kolory (czarny, brąz, beż) z pewnością znajdą coś dla siebie. Zadowoleni mogą być jednak również ci klienci, którzy chcą, by ich walizka wyróżniała się spośród innych. Walizki średnie WITTCHEN nie tylko są produkowane w mocnych, energetycznych kolorach (róż, czerwień, fiolet, kobalt), ale mogą być również pokryte efektownymi wzorami, które z pewnością przyciągną uwagę każdej osoby w pobliżu.

    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()