O grupie WITTCHEN

Grupa WITTCHEN zajmuje się sprzedażą ekskluzywnej galanterii, butów i odzieży skórzanej oraz luksusowych dodatków i akcesoriów podróżnych.

Budowana od ponad 25 lat marka WITTCHEN jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek dóbr luksusowych w kraju. W ostatnich latach Grupa WITTCHEN notuje dynamiczny wzrost sprzedaży i wyników finansowych.

Notowania

Akcje Wittchen S.A. zadebiutowały na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie 9 listopada 2015 r. Akcje Spółki notowane są na rynku podstawowym w systemie notowań ciągłych pod nazwą skróconą „WITTCHEN” i oznaczeniem „WTN”.

Więcej z Akcji na GPW:

Historia operacji na akcjach

Redakcja „Parkietu” już po raz 29. przyznała wyróżnienia najważniejszym postaciom, spółkom i instytucjom polskiego rynku finansowego, za osiągnięcia i sukcesy 2022 roku. Redakcyjna kapituła, złożona z dziennikarzy i redaktorów tego najstarszego w Polsce dziennika gospodarczego, postanowiła przyznać tytuł: „Prezes roku” panu Jędrzejowi Wittchenowi. Statuetka została wręczona podczas uroczystej Gali – Byki i Niedźwiedzie „Parkietu”, która odbyła się 30 marca w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.