Bagaż podręczny do linii lotniczej Wizzair

    Wizzair

    55 x 40 x 23

    SPRAWDŹ

    Bagaż podręczny KLM

    Produktów na stronie: 3

    Bagaż podręczny KLM – klasa ekonomiczna


    Zgodnie z regulaminem linii lotniczych KLM (Royal Dutch Airlines), w klasie ekonomicznej do kabiny samolotu można zabrać bezpłatnie jeden bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach: 55 x 35 x 25 cm oraz 1 akcesorium, np. torebkę lub laptop o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 15 cm. Bagaż podręczny KLM w klasie economy może mieć maksymalną wagę 12 kg.


    Bagaż podręczny KLM – klasa biznesowa


    Zgodnie z regulaminem linii lotniczych KLM, w klasie biznesowej do kabiny samolotu można zabrać w cenie biletu 2 sztuki bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach: 55 x 35 x 25 cm oraz 1 akcesorium, np. torebkę, aktówkę lub laptop o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 15 cm. Bagaż podręczny KLM w klasie business może mieć maksymalną wagę 18 kg.


    W przypadku klasy ekonomicznej i biznesowej, opisany bagaż podręczny KLM dotyczy zarówno lotów na terenie Europy, jak i lotów międzykontynentalnych.


    Bagaż podręczny KLM w klasie ekonomicznej czy biznesowej – niezależnie od typu biletu, w WITTCHEN znajdziesz walizki o wymiarach wyznaczonych przez holenderskie linie lotnicze. Takie same wymogi co do wymiarów posiada bagaż podręczny Air France.


    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()