Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Aktówki skórzane

    Produktów na stronie: 6

    Doskonale wyposażone aktówki WITTCHEN na każdą okazję


    Jeśli chcesz w elegancki sposób zaprezentować swoje dokumenty lub po prostu przechowywać je w bezpiecznym miejscu, dobrym rozwiązaniem może być zakup aktówki. W kolekcji WITTCHEN znajdziesz wyłącznie modele wykonane z najlepszej jakości skóry licowej, którą cechuje wytrzymałość i stylowy design.


    Aktówki męskie na spotkania biznesowe


    Możesz je z powodzeniem zabierać na ważne spotkania biznesowe, na przykład gdy chcesz spotkać się z klientem w cztery oczy. Z pewnością pokazanie się z taką aktówką zrobi jak najlepsze wrażenie, tym bardziej, że oprócz eleganckiego wyglądu, aktówka męska jest również bardzo przestronna i dobrze wyposażona. W środku znajdziesz dwie przegrody formatu A4, a także wiele miejsc na karty kredytowe. Bez wątpienia przydadzą Ci się również liczne kieszenie, wśród których jedna jest przezroczysta. W naszej ofercie znajdziesz modele wyposażone w odpinany i regulowany pasek. Wszystkie modele z naszej oferty są wykonane z miękkiej w dotyku skóry cielęcej z lekkim połyskiem.


    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()