Duże walizki na kółkach - na bagaż rejestrowany

    Produktów na stronie: 16

    Walizki duże w WITTCHEN: dla podróżników chcących mieć wszystko pod ręką

    Walizki duże z WITTCHEN to najlepsze rozwiązanie zarówno dla osób, które wolą zabierać w podróż wszystko, co uznają za niezbędne jak i dla tych, które często wybierają się na długie wycieczki i potrzebują spakować mnóstwo rzeczy. Walizki duże w WITTCHEN są odporne na uderzenia, spadanie i zgniatanie. Wszystko dzięki temu, że są wykonane z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu powinny przetrwać podróż bez żadnych uszczerbków. Klienci mogą wybierać między modelami o minimalistycznym designie jak i tymi, które są bogato zdobione i mają nietypową fakturę.

    Walizki duże z WITTCHEN sprawdzą się zarówno podczas podróży autobusem dalekobieżnym, jak i pociągiem czy samolotem. Co istotne, walizki spełniają wymogi przewoźników, jeśli chodzi o wymiary i zabezpieczenia bagaży rejestrowanych. Dodatkowo walizki duże WITTCHEN są wyposażone w pasy zabezpieczające bagaż przed przesuwaniem się.

    Z jakich materiałów są wykonane walizki duże WITTCHEN?

    Walizki duże WITTCHEN zostały wykonane – w zależności od modelu – z szeregu różnych tworzyw, mających zapewnić odpowiednią wytrzymałość. Część walizek wykonano z polikarbonu, część – z tworzywa sztucznego ABS. Dostępne są również modele, które wyprodukowano przy użyciu polipropylenu i termoplastycznego polimeru.

    Każde z wymienionych tworzyw ma inne zalety. Na przykład walizki z tworzywa sztucznego ABS są stosunkowo tanie, a sam materiał jest twardy, choć przy tym – mało elastyczny. Z kolei walizki z polikarbonu niemal na pewno przetrwają podróż w prawie każdych warunkach. To tworzywo jest niesamowicie wytrzymałe, a do tego elastyczne, dzięki czemu walizka może się chwilowo delikatnie odkształcić, ale nie pęknie. Popularne są również walizki wykonane z polipropylenu. Są twarde, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także – co istotne – na wilgoć i wysoką temperaturę. Klienci, którzy zastanawiają się nad wyborem walizki, muszą zatem wziąć pod uwagę, w jakich warunkach najczęściej podróżują i na czym im najbardziej zależy.

    Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy wyborze dużej walizki z WITTCHEN?

    Dla wielu osób kluczowe znaczenie – oprócz ceny i materiału, z którego wykonano walizkę – będą mieć takie aspekty jak dokładne wymiary, liczba kieszeni, zabezpieczenia, kolor czy fason. Na przykład część walizek dużych WITTCHEN jest dodatkowo zabezpieczona poprzez specjalny zamek szyfrowy TSA. Dzięki temu prawdopodobieństwo, że walizkę otworzy osoba niepowołana, jest ograniczone niemal do zera.

    Jeśli chodzi o liczbę dodatkowych kieszeni – niektóre modele posiadają ich znacznie więcej, co może być dobrą informacją dla osób chcących posegregować drobne rzeczy bez konieczności wkładania do walizki dodatkowego organizera.

    Walizki duże w WITTCHEN dostępne są także w bogatej gamie kolorystycznej. Wiele modeli wyprodukowano w klasycznych, pastelowych kolorach (beż, brąz), jednak nie brakuje również mocnych, energetycznych akcentów.

    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()