W sklepie internetowym WITTCHEN za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób: 

    1. Za pobraniem – przy odbiorze przesyłki u kuriera bądź w paczkomacie
    2. Przelewem – na niżej wskazany numer konta bankowego

     WITTCHEN S.A.
     Palmiry, ul. Gdańska 60
     05-152 Czosnów

     Bank mBank
     Kod SWIFT: BREXPLPWMBK
     Nr konta: PL 32 1140 0000 0000 4357 6800 1030

     Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni od daty złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.

    3.  Płatność kartą płatniczą lub online

     Autoryzacji płatności online i kartą płatniczą dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online przelewy24.pl. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu,umożliwiającego autoryzację transakcji. Płatności on-line w sklepie internetowym WITTCHEN są dokonywane za pośrednictwem DialCom24 Sp. z o.o., który gwarantuje bezpieczeństwo płatności w ramach platformy przelewy24.pl. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych.

     Ważne!  Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online lub kartą płatniczą są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego WITTCHEN.

    Zamknij
    Porównaj produkty ()