Teczki męskie

    Produktów na stronie: 18

    Teczka skórzana męska - niezbędne akcesorium każdego biznesmena

    Elegancka skórzana męska teczka to niezbędne wyposażenie mężczyzny z klasą, szczególnie działającego w sferze biznesu. Potrafi podkreślić styl jak żadne inne akcesorium. Teczki męskie Wittchen wykonane zostały z najlepszych materiałów, dzięki czemu ich ponadczasowy design przetrwa w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Do wyboru pozostaje teczka biznesowa męska na długim pasku, niezwykle wygodna na co dzień, a także ta z krótkim uchwytem, w bardziej klasycznym stylu. Aby zachować szyk również w dni wolne, można wybrać też małą teczkę męską.

     

    Skórzana męska teczka jako sposób na organizację

    Skórzana męska teczka to nie tylko stylowy dodatek. Jej praktyczna budowa ułatwia organizację wszelkich dokumentów, co pozwala wywrzeć doskonałe wrażenie na wspólnikach oraz kontrahentach podczas spotkania. Co więcej, wiele modeli ma również niewielkie, przydatne skrytki, na przykład na telefon komórkowy, tablet, laptop, długopisy czy różnego typu karty, w tym płatnicze czy wizytowe. Doskonałym wyborem, szczególnie dla panów często przenoszących ważne dokumenty, będzie skórzana teczka męska z klapą dodatkowo zapinaną na kluczyk.

     

    Teczka męska czarna czy brązowa? Którą wybrać?

    Czarna teczka męska to ponadczasowy dodatek, który zawsze będzie dobrze wyglądać w połączeniu z biurowym strojem. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by dodać temu akcesorium nieco luzu i wybrać męską brązową teczkę. Choć zmiana koloru zdejmuje z niej typowo oficjalny charakter, nie odejmuje całości szyku i powagi.

    Skórzana męska teczka Wittchen to doskonały sposób, by podkreślić biznesowy look!

    Kod produktu: 02-3-015-4
    1 999,00 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()