Koszty dostawy w sklepie online WITTCHEN

    1. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.
    2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 7 dni roboczych i uzależniony jest od lokalizacji towaru w magazynach, adresu dostawy i wybranej formy dostawy.
     Informacje o czasie realizacji znajdują się w karcie produktu, podczas składania zamówienia oraz w powiadomieniach mailowych.
    3. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem:
     • firmy kurierskiej UPS
     • firmy kurierskiej DPD
     • firmy InPost obsługującej Paczkomaty
    4. Zamówienia realizowane są również z dostawą do wybranych państw za granicę: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Portugalia, Słowacja, Szwecja, Węgry, Włochy.
    5. Do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w poniższej tabeli , jako kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki.
    6. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. W przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej UPS, zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia przesyłki.

    Tabela opłat za dostawę

    Dostawa Koszt dostawy Płatność przy odbiorze Darmowa dostawa
    Kurier UPS/DPD 8,99 zł 13,99 zł powyżej 200 zł
    Paczkomaty InPost 8,99 zł 13,99 zł powyżej 200 zł
    Odbiór w salonie 0 zł - bez kwoty minimalnej
    Wysyłka zagraniczna 45 zł - -
    Zamknij
    Porównaj produkty ()