Kurtki damskie ze skóry ekologicznej

    Produktów na stronie: 7

    Alternatywa dla skóry naturalnej – kurtki damskie ze skóry ekologicznej

    Naturalna skóra jest produktem odzwierzęcym. Produkuje się z niej głównie buty – damskie i męskie, torebki damskie o różnym fasonie, a także ubrania. Skórzane akcesoria i odzież są drogie, co spowodowane jest wysoką ceną pozyskiwania skór naturalnych. W związku z tym wymyślono skóry ekologiczne, które w ostatnich latach zyskują na popularności.

    Czym jest skóra ekologiczna?

    Skóra ekologiczna imituje swoim wyglądem skórę naturalną. Jest wytworem wysokiej jakości, który do złudzenia przypomina skórę naturalną, także pod względem niektórych właściwości. Ekoskóra czy też skóra ekologiczna to tkanina poliestrowa, która pokryta jest warstwą polichlorku winylu.

    Najważniejsze dla wielu klientek będzie to, że skóra ekologiczna nie zawiera żadnych materiałów pochodzenia zwierzęcego. W jej produkcji zachodzą jedynie odpowiednie procesy chemiczne.

    Dla kogo kurtki damskie ze skóry ekologicznej?

    Zamiast kupować drogie kurtki ze skóry naturalnej, można zdecydować się na kurtki damskie ze skóry ekologicznej. Będą one trafnym wyborem w szczególności dla tych osób, które są zdeklarowanymi obrońcami zwierząt.

    W sklepie internetowym WITTCHEN istnieje szeroki wybór takich kurtek – w różnych rozmiarach, fasonach i kolorach.

    outlet
    Kod produktu: 90-9P-101-7
    225,90 zł379,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()