Bagaż podręczny do linii lotniczej Wizzair

    Wizzair

    55 x 40 x 23

    SPRAWDŹ

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Bagaż podręczny Qatar Airways

    Produktów na stronie: 3

    Bagaż podręczny Qatar Airways – klasa ekonomiczna


    Zgodnie z regulaminem linii lotniczych Qatars Airways, do kabiny samolotu można zabrać bezpłatnie jeden bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach: 50 x 37 x 25 cm oraz 1 akcesorium, np. torebkę lub małą teczkę. Laptop i torba na laptopa powinny zmieścić się w podstawowym limicie bagażu podręcznego.


    Bagaż podręczny Qatar Airways w klasie ekonomicznej może mieć maksymalną wagę 7 kg. W przypadku lotów do Brazylii, pasażerowie mogą przewozić jedną sztukę bagażu nieprzekraczającą wagi 10 kg.


    Bagaż podręczny Qatar Airways – klasa pierwsza i biznes


    Zgodnie z regulaminem linii lotniczych Qatar Airways, w klasie pierwszej lub biznesowej do kabiny samolotu można zabrać w cenie biletu 2 sztuki bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach: 50 x 37 x 25 cm oraz 1 akcesorium, np. torebkę lub małą teczkę. Laptop i torba na laptopa powinny zmieścić się w podstawowym limicie bagażu podręcznego. Bagaż podręczny Qatar Airways w klasie pierwszej i biznesowej może mieć maksymalną wagę 15 kg.


    Bagaż podręczny Qatar Airways w klasie ekonomicznej, pierwszej czy biznesowej – niezależnie od typu biletu, w WITTCHEN znajdziesz walizki o wymiarach wyznaczonych przez katarskie linie lotnicze.


    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()